İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir hosting firmasından beklentileriniz.

H

hostunnet

Misafir
Merhaba Arkadaslar. Yeni kurulma asamasinda olan firmamiz icin bazi arastirmalar yapmaktayiz. Bir hosting firmasinin musterilerinin beklentilerine cevap verme dusuncesinden yola cikarak bu konuda yorumlarinizi bekliyoruz. Ve sizce ucuz host satan firma sahtekar firmamıdır. Tesekkurler

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
server özellikleri bakımından iyi bir hosta sahip olması güvenilir olması ve fatura yollayabilen ve desteğe ihtiyaç olduğunda en hızlı şekilde destek verebilmesi ve bunların yanında ucuz olması gerekir......

bunlar iyi webmasterların bir host firmasında aradıkları

mevcut piyasada şu an bu özelliklere sahip firmalar ve bu özelliklere sahip olmasından dolayı büyük müşteri kitlesine sahip olduklarının altını çizelim

C

cappytoi

Misafir
mükemmel destek (en geç 30 dakikada sorununuzu halletmesi, telefon ile destek vermesi), 99,9% uptime, fiyatları çok pahalı olmamalı, server özellikleri iyi olmalı

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba,

herkesin ağzından firma lafı düşmüyor..bende gerçekten HOSTİNG FİRMASI olmasını diliyorum...

H

hostunnet

Misafir
~Aykut' Alıntı:
bence ii bir host firması forumlarda musteri aramaz
acizane fikrim

Arkadasim biz musteri aramiyoruz sadece insanlarin bir host firmasindan beklentilerini arastiriyoruz. Galiba beni yanlis anladin. iyi calismalar

H

hostunnet

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
merhaba,

herkesin ağzından firma lafı düşmüyor..bende gerçekten HOSTİNG FİRMASI olmasını diliyorum...

Onur arkadasim firma olmak o kadar kolayki 500 YTL ye adi şirket kurabilirsin Ticaret siciline kayıt masrafi dahil 500 YTY e adi şirket olabilirsin ama bu güven saglamaz benim kanaatim. Bir firmayı güvenilir yapan müşterileridir. Zaten host firması müşterisini memnun ederse müşteri o firmanın reklamını yapar diye düşünüyorum. Ayrıca foruma bilgi toplamak için mesaj attim ancak potansiyel sahtekar olarak görünüyorum galiba. iyi calismalar

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hostingde en önem verdiğim bir hosting firmasının makinası turkiye'de olmasıdır cunku americada olan hostinglşer ayda 5 10 kere kopsa ama turkiyede ayda 1 kere kopar cunku yurtdışına adsl kesintisi cok olur Bence en iyisi Turkiyedeki makinalarla çalışmaktır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5