İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Hosting Paketi Alacaksanız tavsiyelerim..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Hosting dağıtıcıları beni yanlış anlamasın.İşlerinide baltalamak istemem ama bir hosting paketi alacak arkadaşlara birkaç tavsiye de bulunuyorum sonra başınız ağrımasın:

1_ Hosting alacağınız firmanın tanınmış olmasına özen gösterin.
2_Vergi levhalarının olup olmadığını öğrenin.
3_Google den firma hakkında araştırma yapın.Yani firma hakkındaki olumlu/olumsuz yorumlar
4_Site hangi ülkeye hitap ediyorsa sunucusu o ülkede olan bir firmayı seçin.Örneğin Türkiye deki intternet kullanıcılarına yayın yapacaksanız sunucusu Türkiye de olan bir firma seçin çünkü sitenin açılma hızında acayip farklılıklar görülüyor.

Peki Neden Bunlara Dikkat Etmeliyiz ?

1_Bazı dandik hosting firmaları sitenizi ve db nizi çalıp internette pazarlıyorlar.
2_Mesela bir script yazdıysanız bazı şeref.... hosting firmaları bu scriptinizi çalıp pazarlayabiliyorlar.
3_Bu tür firmalarda teknik destek sıfır oluyor ve alıp alcağınıza pişman oluyorsunuz.
4_Size vaad edilen özellikler sunulamayabiliniyor.

Bu bilgileri olaki bu işlere yeni başlamış arkadaşlar varsa yararlanmaları için yazdım.Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5