İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir kaç hazırladığım php dersi

judio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,
Ben ibrahim çevrük. Kişisel olarak açmış olduğun blog 'umda php bilgilerimden oluşan videolar hazırlamaya başladım. Bazı temel bilgilere değiniyorum şu an derslerde ileriki seviyelerde jquery ye kadar yol alacaz kısmetse :) Büyük bir arşiv hazırlamak istiyorum derslerde eksiklik varsa veya şu konu hakkında da ders hazırlarsan iyi olur diye eleştirilerinizide bekliyorum..

Derslerin konuları ;
1. Ders - Echo ve print kullanımı - Ders-1 echo ve print kullanımı | İbrahim Çevrük
2. Ders - Değişkenler - Ders-2 Değişkenler | İbrahim Çevrük
3. Ders - Dizi değişkenler - Ders-3 Dizi değişkenler | İbrahim Çevrük
4. Ders - Form ile POST kullanarak veri yollama - Ders-4 Form ile POST kullanarak veri yollama | İbrahim Çevrük
5. Ders - Form ile GET kullanarak veri yollama - Ders-5 Form ile GET kullanarak veri yollama | İbrahim Çevrük
6. Ders - if ve else komutlarının kullanımı - Ders-6 if ve else komutlarının kullanımı | İbrahim Çevrük

Direk Dersler ;
1. Ders - Echo ve print kullanımı - Php Dersleri - 1 | İbrahim ÇEVRÜK - YouTube
2. Ders - Değişkenler - Php Dersleri - 2 | İbrahim ÇEVRÜK - YouTube
3. Ders - Dizi değişkenler - Php Dersleri - 3 | İbrahim ÇEVRÜK - YouTube
4. Ders - Form ile POST kullanarak veri yollama - Php Dersleri - 4 | İbrahim ÇEVRÜK - YouTube
5. Ders - Form ile GET kullanarak veri yollama - Php Dersleri - 5 | İbrahim ÇEVRÜK - YouTube
6. Ders - if ve else komutlarının kullanımı - Php Dersleri - 6 | İbrahim ÇEVRÜK - YouTube

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eline sağlık

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ellerine sağlık tam da böyle bişeye ihtiyacım vardı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5