İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BİR KAÇ SAATTE ADSENSE HESABI (GARANTİLİ YÖNTEM)

JaMeRoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SELAM ARKADAŞLAR BU KONUYU AÇMA NEDENİM MALUM BİR KAÇ BAŞLIK ALTTA İSMİ LAZIM OLMAYAN BİR ARKADAŞIMIZIN 3 TL KARŞILIĞINDA YAPIYOR OLMASI BENCE BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR.
BEN SÜPER BİRİ DİİLİM AMA ARAŞTIRMALARIM SONUCU BU İŞİ BAŞARAN SÜPERLERİN OLDUĞUNU KEŞVETTİM ÜSTELİK BU SÜPER ARKADAŞLARIMIZ PAYLAŞMIŞLAR BU SAYEDE İKİ GÜN İÇİNDE BİRDEN FAZLA HESAP EDİNDİM. ŞİMDİ BU ARKADAŞLARIN EMEĞİNİ 3 TL KARŞILIĞINDA SATAN ARKADAŞLARA İNAT BAŞKA ARKADAŞLARDA FAYDALANSIN DİYORUM HERKESİN ADSENSE Sİ OLSUN DİYORUM. ARTIK O 3 TL KARŞILIĞINDA AÇANLAR HAKKINDA YORUMLARIDA VİJDANINIZA BIRAKIYORUM :)))

BİR KAÇ SAATTE ADSENSE GARANTİLİ YÖNTEM...............

Arkadaşlar bu siteye çook uzun zamandır üyeyim ama bu ilk mesajım, bundan sonra daha aktif olarak burada bulunacağımı belirtmek isterim.

Bugün ilk defa google Adsense'e üye olmaya çalıştım, ve anlatıldığı kadar zor olmadığını en azından doğru yollarla bu işin baya kolay olduğunu gördüm.

Kısaca anlatayımda bu işlem için para vermek zorunda kalan hiç bir arkadaşımız kalmasın.

ilk önce*Buradan*mail hesabı açmalısınız.

Zvolte si uživatelské jméno - Kullanıcı adınız
Heslo - Parola
Heslo znovu - Parola tekrar
Kontaktní e-mail - Kontakt mailiniz yani kayıtlı olan bir mail adresiniz ornek*[email protected]
Rok narození - Doğum yılınız
Kontrolní otázka - Guvenlik sorunuz ( rodne prijmeni matky ) bunu secin annenizin kızlık soyadı
Odpověď - Güvenlik soruusunun yanıtı
Ověřovací kód - Güvenlik kodu

Souhlasím s podmínkami použití služeb Seznam.cz - bunu işaretleyin

Zalozit ucet deyin ve mailiniz tamam sonrada Jdi na Mail e tıklayın

Daha sonra*http://www.google.com.tr/cse/*bu linkten özel arama motoru oluştura tıkla diyip arama motorunuzu oluşturun, çok basit bir işlemdir.

Sonra sol taraftaki menüden, google adsense'e kayıt yaptırmak istiyorum linkini tıklayın, yeni hesap oluştur kısmına yeni aldığınız mail adresini yazarak adsense üye oluyorsunuz.

www.seznam.cz*link'inden mailinize girdğinizde onay confirm mailinin hemen geldiğini göreceksiniz,*

en geç 24 saat içersinde googla adsense üyeliğiniz aktifleşmiş olacaktır.

Benim 8 saat içersinde aktifleşti.

Birde Adsense başvurusu esnasında size sorulan BIZI NEREDEN Duydunuz Kısmında Seminer ve Fuarlar seçeneğini seçiniz lütfen ...

Aslında burada yeni makalaler eklemem kararı almıştım bazı arkadaşlar yüzünden ama sonuç olarak ben iyilik yapmaya çalışıyorum eğer bunu hor görenler var ise o onların kendi derdidir. Ben hiçbir ücret talep etmeden genelde tüm bilgileri paylaşan biriyim ve buna devam edeceğim güle güle kullanmanızı dileri özelden yazacağınız sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım bazen geç dönüş yaparsam şimdiden kusuruma bakmayın.

KAYNAK : Furkane [/QUOTE]

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
:) vıcdan yapma mıllete bu arada ben bu yontemlerın hıcbırını kullanmıyorum arkadasım.benım adsense hesabı satmam sana nıye bu kadar koydukı? sende sat onemlı olan zaten bu forumdakı bılgılerle alamayan kısılere hesap almak her emegınde bır karsılıgı vardır.sen gunde 20 kısıye parasız sımıt verırmısın? ucretsız olarak sen ver bakalım kac kısıye acabıleceksın ve basvurada bulunurken kacıncı kısıde sıkılacaksın? dedıgım gıbı ben bu dedıgın yontemı kullanmıyorum.bir daha karsıma cıkmaman dılegıyle.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bırak da cocuk hakkını kazansın.Eğer kimse Adsense hesabı acamıyorsa satabilir.Gelir elde edebilir.Böyle yapacağına git yiyorsa cocugu Adsense Google yetkililerine ş,kayet et.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Daha önce paylaşıldı ve ben seznam mail adresiyle başvurdum ve başvurum reddedildi!

100 den fazla özgün makale vardı sitemde ve 50 kadar copy/paste yazı vardı, faydalı konulardı.

Ve site özgün değil diyip reddettiler.

Bu arada Tayfun ben sana ödemeyi göndercektim bugün kardeşim, ama yarına kalcak galiba. Bugün hastaneye gittim geldim ama unuttum, kusuruma bakma lütfen.

Yarına hazır edersen bir tane sevinirim, kesin talibim bir tane adsense hesabına :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
merak ediyorum daha önceden (aktif veya banlanmış ) hesap sahibi olan birisinin hesabı tekrar nasıl onaylatılıyor ? (ad soyad, banka hesabı)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bana 2005'te gelen yazıda bir daha adsense hesabı alamıcaksınız denmişti, bannlarlarken. Sağlam bir atak almıştık o zaman. Gül gibi site gümlemişti, yalan oldu bıraktık sonra.

Bu arada tüm başlığı büyük harflerle yazmayın lütfen. Hem göze çirkin geliyor, hemde forum kurallarınca yasak.

Ayrıca sizin kaynak gösterdiğiniz sitede muhtemelen burdan alıntı yapmış. Çünkü iyinette daha önceki bir tarihte yayınlanmış bu yazı r10.net ten.

http://forum.iyinet.com/google-adsense/134962-100-onaylanan-adsense-basvurusu.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5