İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir kaç tiyo ya ihtiyacım var

alegronbrunelle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun aleyküm basit bir site yaptım satılık daire ilanlarıyla ilgili kendi ilanlarımı paylaşıyorum 4-5 adet olucak sorum şu sadece 1 kaç kelime bazında yukarıya çıkmak istiyorum kelime bozüyük satılık daire, bozüyük daire üst sıralarda olmak için bir + puan olur diye alan adımı bozuyukdaire.com yaptım description da filen de geçirdim bunları fakat nedense 3. sayfalarda listelendim domain yeni acaba biraz süre geçerse daha yukarılara çıkarmıyım veya bir kaç tiyo verirmisiniz ücretli bir yardım istemiyorum tabi bu işler basit değil biliyorum o yüzden babamın oğlumusun da yardım edicez diyebilirsiniz :)

dentizm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

Sitenin yaşı önemlidir ama kaliteli bir siteye sahipsen google bunu gözardı edebilir. Öncelikle google'ın arama motoru başlangıç rehberini oku.

Eğer ciddi bir iş yapmak istiyorsan, öncelikle SSL kullanmanı tavsiye ederim. Wordpress, blogger, weebly, altervista ve webstarts.com dan birer tane blog aç, bozüyük ile ilgili yazılar paylaşıp azar azar anahtar kelimelerini (bozüyük satılık daire vs.) yazı içine serpiştirip kendi sitene link ver (her yazıya bir tane) başlangıçta çok faydasını görürsün.

Not : Webstarts'ın çok faydasını görürsün ihmal etme :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5