İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir kelimede bi siteyi 1. sıraya çıkaracak aranıyor!!

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bitanem isimli arkadaşım sen heryerde niye böyle herşeye karşısın niye her polimiğe en önde giriyorsun??? sana hiçbişey demedim üstüne alınma profesyonel webmaster arkadaşım benim.

hayret bişi ya amacınız insanları uzaklaştırmakmı? .. bi iş için adam arıyorum ortama uysak laf dalaşı yapıcaz 2-3 sayfa.. kendi düşüncenizi kendinize saklayın.. herkez bildiği kadar değerlidir.. sizin düşüncenize bilginize danışmadım.. selimin dediği gibi ağzı olan konuşuyo mağlesef.

bu arada helal olsun aylık 10 dolar host masrafı olan günde 5-10 kişi giren amacı şirket tanıtımı ve resmi iş olan bi siteye saldırı yapılmış.. tşk ediyorum..

gerginim bu sıralar kalp kırdıysam kusura bakmayın ama lütfen herkez haddinde işlerle ilgilensin.. istediğim iş belli.. ilgilenen gelir.. 20 tane yaparım diyen geldi ama hiçbirine iş vermedim çocuk yok karşınızda. bilmişlik taslayıp durmayın şurda.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yehhu arkadaşımız yeni ya da işini bilmeyen birisi değildir farkındadır zaten olayların, kendisi zaten belirtmeye çalışmış çok kişi gelmiş vs. vs. Vaad veren çok olur ama tuttura bilen az olur. Hem bu tür işleri %100 çözen birisi bu gün burada olmazdı zaten ya da çok farklı işlerde olurdu bu iş için zaman ayırmazdı. Denenmiş taktikleri deneyip gökhan amacına ulaşmaya çalışıyor işine karışılmaz uyarılar yapıldı.

Konu amacından saptı bir anda kelime , seo vs. tartışmalarına döndü. Ayrı başlık olsa orada konuşulurdu ben sadece şu garanti verenlere ve gün belirtenlere tepkimi gösterdim gökhan da tanıdığım bir arkadaşımızdır.

Alan memnun, satan memnun ne diyelim, kolay gelsin..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Falla adam haklı ağzı olan konuşuyor hatta birisi çıkmış iki yorum altalta ukalalık yapıyor(webyazilim)....
Ben şahsen süre veren arkadaşlar sandbox tan nasıl kurtarıcak onu merak ediyorum.
yehhucom işi birine verirsen ve sonucu bizimle paylaşırsan sevinirim.

süreyi veririm o kelimede de ilk 6ya girdirrim ama sandbox olursa sorumluluk kabul etmem dedim.

yehhucom : 10 tane pr5 2tane pr6 4-5 tane de pr4 link alırsan 10 güne kalmaz cıkarsın eğer sandboxa atmazsa google. dene istersen bunu.
10tane pr5 5er ytlden 50 ytl
2tane pr6 20şer ytlden 40 ytl
4 tane pr4 de bedava ekletebilecegin arkadasların vardır sanırım.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aga bunları biliyorum kendimde yaparım maksat kendim uğraşmıyım anlatabiliyormuyum.. paraya ihtiyacı olan biri çıksın üzenle çalışsın kelimeye çıkartsın kazansın istedim yoksa bilmediğim yapmadığım iş değil.neyse sağolun

istanbuldestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ses kayıt kelimesinde www.ses-kayit.com adresini google aramada 1. sıraya çıkaracak aranıyor.. iş bitiminde 100 ytl vericem o kişiye.. 1 kişi alıcak bu işi en geç 1-2 haftada bitirmesi gerekiyor. özelden ulaşabilirsiniz..

Merhaba
Bizi arayın
Size Referans olalım
ama 3 ay boyunca sizi taşımamız lazım
Karşılığı
Aylık 50 $ dır
www.istanbulda.com
Asuman Arslan
Yönetici / admin

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimden Geleni yaparım ,

Referans ;

Gothic Kelimesi ile ozluyorumseni.com 1.Sayfa
MCK kelimesi ile mckyazilim.com 1.sayfa
Bedava ADSL Kelimesi bedavaadsl.com 1.sayfa

İletişim PM !

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Konuyu hortlatmışsınız.Madem o kadar kendinize güveniyosunuz beni youtube, google, blogger kelimelerinden birinde ilk sayfada ilk sonuç olarak çıkarın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5