chat ege.net

Bir medeniyeti yok etmek istersen yapacağın 3 şey

ServetBey

Onaylı Üye
Katılım
17 Ara 2018
Mesajlar
159
Yaş
33
Bir medeniyeti yok etmek istersen bunun 3 aşaması vardır.

1- Aileyi yıkmak
2- Eğitimi yıkmak
3- Örnek olanın değerini düşürmek


Aileyi yıkmak için annenin rolünü değiştir. Onu ev hanımlığı vasfından utanacak hale getir. Evde durmak yerine sabahtan akşama kadar dışarıda olmasını sağla.
Eğitimi yok etmek için, öğretmenleri toplumda önemsiz hale getirin. O hale gelsin ki, öğrencileri bile onlara hakaret edebilsin. Tek bir öğrencinin ifadesi ile öğretmen sapık, ırz düşmanı olarak yaftalanabilsin.
Örnek olanları gözden düşürmek için, alimlerin ve fikir adamlarının değerini düşür. Herkesin onların niyetlerinden şüphe duymasını sağla. O hale getir ki, onları artık kimse dinlemesin.

Video: https://streamable.com/jlw75
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst