İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir öğrenci olarak yatırımla ilgili soru ?

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a ben öğrenciyim şu anda elimde 100 lira var ama gelecek yerlerde var yani 200-250 tl gibi düşünüyorum ben bunu nasıl değerlendirebilirim ?

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
risk alıp çok kazanmak mı istiyorsun? yoksa garanti kazanç olsun az da olsa olur mu diyorsun?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
300 - 500 lira ile kısa vadeli bir yatırım olmaz...

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 - 500 lira ile kısa vadeli bir yatırım olmaz...
yatırımın büyüğü küçüğü olmaz, yatırım yatırımdır.100 lira rahat bir şekilde 200 - 250 lira yapabilirsin.hangi konuda bilgiliyim diye düşün güzel bir domain bul yazılar yaz emin ol gelir gelecek ;)

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
garanti kazanç daha iyi gibi yani elimden giderse kötü olur :)

Merhaba

Konunun en başındaki belirttiğiniz bütçede gelir sağlanacağını düşünmüyorum,

Garanti kazanç düşünüyormussunuz, kazancınız ne kadar garanti olursa o kadar getirisi az olur, birde garanti kazanç faiz dişinda yoktur, her zaman risk vardır

Zaten risk olmasa tadı olmaz :)

Hep olamazlardan bahsetmiştim, simdi biraz yapabileceklerinizden bahsediyim,

Kriz nedeniyle bir çok internet sitesi yada domain çoook ucuza satılıyor, bilen birine danışıp domain yada web sitesi satın alabilirsiniz, bu bahsettiğim taktikle 2 yıl sonra para kazanabilirsiniz.

Birde tavsiyede bulunmak istiyorum : Hayatın her alanında yatırım yaptığınız zaman hemen geri dönüş beklemeyiniz, Ülkemizdeki en büyük sorunlardan biride budur parayı koyduk hemen geri alalım, oluk oluk para aksın bize diye düşünüyorlar, doğal olarak gelir sağlayamıyorlar sonrada işi kapatıyorlar...

Yurt dışında gelişmiş ülkelerde her yatırıma bir süre veriyorlar, mesela internet sitesi kurdular, 5 ile 8 yıldan önce gelir beklemiyorlar...

Ülkemizdeki sitelere bakıyorum siteyi acıyorlar daha içerik girmeden hemen reklam koymuşlar yada bu alana reklam verin gibi bölümler var, bu yaklaşım tamamen yanlıştır,

ilk önce siteni kurarsın geliştirirsin sonra zaten reklam verenler kendi gelecektir, reklam verebilmek için ip gibi dizilirler :)

----
Egemen

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Egemen hocama tamamen katılıyorum, genel bir ders şeklinde olmuş. ekleyeceklerime gelirsek kısa vadede kazanmak istiyorsan satabileceğin bir şeyler almalısın. Üzerine ka^rını koyup satarsın. Domain olur, site olur, çorap olur, domates olur... Mesele ticaret yapmakta yani. Daha risksiz olsun dersen paranı 1000liraya kadar biriktir sonra da aç bir vadeli hesap kazandıkça üzerine yatır. En garantisi bu olsa gerek.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risk olabilirde o kadar fazla değil yani nasıl banko bide süpriz olayı var legalparada fln :D banko oldumu kazanamıyoruz süpriz gelecek gibi ikisinin arası gibi bişe olabilir inş anlatabilmişimdir :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5