İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir öğrencinin eğitimine destek olsak

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Baba beni okula gönder vs. projelerin birine iyinet adına katılıp birinin eğitimi için yardımcı olsak nasıl olur sizce ?

BBOG projesinde aylık 40 Liraya destek olunabiliyor.8 kişi toplansak ayda 5 er lira versek birinin eğitimine destek olmuş oluruz.Sonuçta 5 Tl yi nelere ayırmıyoruzki ? Forumda saygın biri yardımcı olursa ( güvenebilirseniz bende yapabilirim bunu ) aylık onun hesabında para toplayıp göndersek iyi birşey yapmış oluruz bence.

Düşüncelerinizi bekliyorum.Yazım ve anlatım hatam varsa affola.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Gerçekten güzel olur, az da olsa destek vermemiz çok güzel olur. Bende gerektiği kadar yardımcı olabilirim..

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Gerçekten güzel olur, az da olsa destek vermemiz çok güzel olur. Bende gerektiği kadar yardımcı olabilirim..

Destek görürse gerçekleştirmek bende çok istiyorum.Ayrıca illaki Baba beni okula gönder projesine katılmak zorunda değiliz.Başka öneriniz varsa onlarada yoğunlaşabiliriz arkadaşlar.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Yardımın azı,çoğu olmaz. Önemli olan bi' şekilde bi' yerlere faydalı olabilmek.

Daha öncede çeşitli yerlere yardım da bulunmuştuk KATILSANA Anıl abinin önderliğinde tekrarlayabilirsek ne mutlu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5