İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Öneri adsense reklamlari

M

murme

Misafir
Arkadaşlar benim siteyi adsense domain reklamları basti parada ödemio cok bu reklamlar bide yeşilkartlar

bence bir liste cıkaralım kötü reklamları filtre edersek daha ii reklamlar cikio örn ben yesilkart reklamlarını yasakladım şahsen kendi sitelerimde

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu benim de aklıma gelmişti. Bütün yeşilkartlara filtre ekledim. Sonuç kötü oldu, ana sayfada başka reklamlar da çıkarken hiçbirşey çıkmamaya başladı. Filtreleri kaldırdım ertesi gün reklam çıkmaya başladı. Yeşilkart ve diğerleri.. Acaba amaç dışı kullanımı tespit ediyor mu gibi bir soru işareti takıldı kafama.. Ama deneyip görmeli..

Bugün çiçekçiler bastı siteleri. Sanırım bugüne özel bu değersiz çiçekci reklamları filtre edilebilir. Hatta bunların dalgası 2-3 gün sürer..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çiçekçi, böcekçi ve kart reklamları en ucuz reklamlar.İçeriğiniz iyi değilse bunlar çıkar ve çok düşük oran alırsınız.(tabii tıklayan olursa)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçeriği bir noktaya odaklamalı.. Çok konu olunca da olmuyor.. Tek konu, tek reklam.. Yeter..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anadolu' Alıntı:
İçeriği bir noktaya odaklamalı.. Çok konu olunca da olmuyor.. Tek konu, tek reklam.. Yeter..
Çok konu olması önemli değil, önemli olan bunları sayfalara bölmek.Ayrıca sitenizin ana sayfasına adsense reklamı koymayın.Reklamları içerikle alakalı reklamlar çıkan sayfalara koyun.Bu sizin gösterim/tıklama oranınıda dengeleyecektir.

M

murme

Misafir
benim anasayfada yinede cikio reklam icerik kötü olmadıktan sonra sizin bildiginiz az ödiyen reklamlar neler beyler

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emlak reklamları 5-8 cent veriyor. 100 kere tıklatıyorum 5 kuruş para etmedi hala :)

M

murme

Misafir
bende host domain reklamı dolu genelde ana sayfada ya delircem blokluyorum blokluyorum hep ayni

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5