İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir projem var,siz ne dersiniz?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Domain arayan arkadaşlar,düşen jenerik domainleri takip edip beğendiğinizi alabileceğiniz ve sizlerin faydasına olacak başka özellikler de içeren bir site hazırlamaya karar verdim. Geçici olarak bu dandik tasarım ile idare etmenizi ve hazırlyacağım site de bulunmasını istediğininiz özellikleri bana bu başlı üzerinden bildirmenizi rica ediyorum.

Düşen Domainler-Otomatik Güncellenen Deneme sitesi

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ümit Ağdeniz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ücretli hizmet verileiblir.Domain takip , özel domainleri takip gibi.Tabi deneyiminiz varmı bilmiyorum:hihi:...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Com / net / org uzantılı jenerik düşen yada düşecek domainleri bulabilirseniz ücretli üyelik satarak yayınlayabilirsiniz..

Tabi ücretsiz üyelerede bir kaçtane sürekli yayınlamanız gerekir. Fazlasını isteyene ücretli üyelik satabilmek için.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
evet arkadaşlar güzel tavsiyeler,takip ettiği domainin düşmesine yakın kullanıcıya e-mail veya sms ile haber verilmesi bir olay olabilir.
@calvin,o beniim de dikkatimi çekti ,tek adamın veya tek şirketin bir gün de regledikleriydi sanırım :D gene ki son düşenler de asia değil :)
Bütün fikirlere açığım

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
arkadaşlar,uzantılarına göre ayarladım şimdi,com,net,org ve ingilizce olarak ayrı ayrı inceleyebilirsiniz

edit:en son tescil edilen domainleri gösterme özelliğini de ekledim

COA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel düşünce biraz daha çalışıp çok daha iyi bir yere gelebilirsiniz.

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sürekli güncellenmesi gerek eklendiği günden beri aynı şekilde duruyor. Üzerinde çalışılmayacaksa burdan fikir almanın hiç anlamı kalmaz :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5