İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir rica

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar www.siteadi.com bu host firmasını tanıyan bilen kullanan varmı bunun hakkında yorumlarınızı beliyorum yani saglamlıgı guvenirliği hakkında teşekkürler

L

Limitsiz.Net

Misafir
daha önce hiç bunlarla çalısmadım ancak yinede domain yada host alıcaksan bilindik yerlerden almanı tavsiye ederim

godaddy olabilir irist.com olabilir TR de ararsan Turkticaret.net olabilir

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz.Net' Alıntı:
daha önce hiç bunlarla çalısmadım ancak yinede domain yada host alıcaksan bilindik yerlerden almanı tavsiye ederim

godaddy olabilir irist.com olabilir TR de ararsan Turkticaret.net olabilir

Turkticaret.net allaha yakın benden uzak dursun
Godaddy hizmeti çok iyidir

L

Limitsiz.Net

Misafir
SpYTaZz' Alıntı:
Turkticaret.net allaha yakın benden uzak dursun
Godaddy hizmeti çok iyidir

Piyasada Turkticaret.net i Kötülemek gibi bir durum var adamların ne zararını gördünüz anlamış değilm 27 domainim var orda adamlar ellerinden gelen her kolaylığı yapıyorlar

Godaddy hizmeti ne lafım yok ama Turkticaret gibi baska bir firmada yok TR de ha zaannetmiyorumki bu saatten sonrada olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi