İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Saniyemi Çıkmaz Aklımdan...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sıradaki videoyu beni 18 yerimden terkeden sürekli sevdiğime armağan ediyorum...

[YOUTUBE]DvJ5THkoMGw[/YOUTUBE]

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
aldım hocam sarkıyı faceden sevdıgıme gondermek ıcın :d aksam aksam guzel oldu .d

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hocam gecenin saatinde yapılırmı bu şimdi ya herkesin vardır mutlaka bi yarası... bende kactane o yaralardan.. gidiyorum demeden cekip giden bi sevgili.. defalarca facebook profilimi engellemesine ragmen gizli gizli farklı profillerden girip onun profil resimlerine bi kere bakmak .. gecenin su saati ya ...

http://www.youtube.com/watch?v=5FrB2cfjVEA
buda bizim tanısmamıza vesile olan sarkı...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
güzel söylemiş, sıkma canını sen

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Alışırsın...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sıkmamı, benim canımı gebertmediğim 1 gece var mı sor sen hele bir :)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
duygusala bagladık abı resmen cıkalım bu durumdan lutfen !siteler boynu bukuk beklıyo

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

insanın hayatta alısamadıgı bisey yoktur derler evet bencede öyle.. ölüme bile alışıyorsun dimi? ölenle ölemezsin cünki.. ama söyle bişey var üzerinden zamanda gecse farklı aşklarda yaşasan.. hayat devam etse.. öyle bian geliyorki.. o ismi duymak onu hatırlatan bişey yapmak insanı kahrediyor.. coguna alıstım adını hatırlamadıklarım var.. ama bazende alısamıyorsun işte...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Unutursun içim yana yana
Unutursun ölüm sana bana
Zaman basıp kanayan yarana
Unutursun unutursun..

Eif bu lafı o kadar çok kullandım ki karşımdakilere anlatamam bile, kendine sor bi unutabildin mi?

Unutmaya çalışma zaten. Bu daha fazla acı verir. Acını yaşamalısın. Aklını kaybedeceğini düşünebilirsin. Kaçmak istersin, ama kaçmamalısın. Onunla yüzleş. DOyasıya yaşa, bıkana kadar.

Bir gün ondan bıkacaksın. İşte o zaman....dostum, Kurtuldun demektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5