İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sayfada onlarca adsense reklamı?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar,

Sitemi adsensenin vermiş olduğu standartlara uygun olarak düzenliyorum. Ne anasayfada nede diğer sayfalarda izin verilenden daha fazla reklam kullanmıyorum.

Yalnız şöyle bir sorun var, etiket bulutu vasıtasıyla, diyelim 10 farklı yazıma 'iyinet' etiketini vermişim, ve o etikete tıklanınca alt alta geliyor bütün yazılar en son eklenenden daha eski tarihe doğru. Her sayfada ayrı ayrı 1 adet reklam olduğundan bir anda 10 adet reklam ortaya çıkıyor (Normalde anasayfadaki kayıt sayısı 3 ile sınırlı) Bu yüzden adsenseden sıkıntı olabilir mi?

Çok uç bir soru oldu belki ama gerçekten kafamı kurcaladığı için forumdaki uzman arkadaşlarıma sormak istedim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar kendim buldum cevabı, ilk 3 konudan sonraki reklamlar gözükmüyor, adsense kendisi sınırlıyormuş, istesekte fazla reklam koyamıyormuşuz. Cahilliğimin kusuruna bakmayın lütfen, çok uzun süre kullanmamıştım adsense :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5