İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir serefsiz daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

Limitsiz.Net

Misafir
Ne kadar cok dostum varmıs :) beni seven sizler cok saolun webmaster diye gecinen arkadaslar sanki siz hiç calmadınız şimdide kalkıp sirin gözüküyorlar.

Söylediğim gibi burda sadece 1 kac arkadasım var onların dısında muhattabım bile değilsiniz. Bir derdiniz varsa benimle yada sitelerimle alakalı gelin konusalım.

Yine cok uzadı neyse

ha bu arada banlanmam konusuna gelelim bana hakaret edenler banlanmadı ki ben banlanayım

Mod arkadaslar ban larsada canları saolsun girmem olur biter.

hakkımda bundan sonra yazmassanız sevinirim saygıdeğer webmaster olmaya calısan tipler.

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun neresinden tutarsan tut, elde kalıyor, Güzide bir atasözümüz vardı ama neyseee, malum mubarek ay... Arki mi dedi biriniz? Tükürüklemiş geliyor :)

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz, bir calan varsa caldim demesini bilmeli. Diyemeyecek kadar kadin kilikli ise ona hirsizdan baska yakistirmalarda yapilir. Zaten bunlarda yakistirma degil gerceklerdir. Kisiliginden belli zaten ne mal oldugun.
+
Sen nasil benim hakkimda yazmayin diyebiliyorsun. Millet ogrensin ne mal oldugunu.
Hirsizlarinda bir gururu var be. Sen aldigin aile terbiyesinden olsa gerek boyle sacmalayabiliyorsun.
Kadin kilikli hirsiz seni. Sen evden babanin parasini calip miskete yatiran cocuklar gibisin :)

F

fenerli

Misafir
sanatçıların mp3 lerini sitelerine koyanların hepsi hırsız sadece bazıları daha katmerli hırsız.

S

Senbul

Misafir
fenerli' Alıntı:
sanatçıların mp3 lerini sitelerine koyanların hepsi hırsız sadece bazıları daha katmerli hırsız.
2 ucu boklu değnek ; bu bahsettiginde olayın diger tarafı ; telif olayı ve bir nevi hırkıslık olarak kabul edilebilir.yoksa edilmezmi valla mp3 sitesi arkadaslar topa tutacak simdi :D
Ama soylermisin senın bilgisayarında hiçmi mp3 yok ? yada bilgisayarında mp3 olmayan birileri varmıdır acaba ?

F

fenerli

Misafir
Senbul' Alıntı:
2 ucu boklu değnek ; bu bahsettiginde olayın diger tarafı ; telif olayı ve bir nevi hırkıslık olarak kabul edilebilir.yoksa edilmezmi valla mp3 sitesi arkadaslar topa tutacak simdi :D
Ama soylermisin senın bilgisayarında hiçmi mp3 yok ? yada bilgisayarında mp3 olmayan birileri varmıdır acaba ?

şöyle bir durum var diyelim ben bir cd aldım onu mp3 e çevirdim veya çevirmeden sana bir kopyasını verdim bu şekilde en fazla 3,5 kişiye gider fakat sen bunu internete koyar veya 1,2 ytl. satmaya başlarsan bu çok çok hızlı bir şekilde dağılır ve ortada bir hırsızlık olmuş olur, şerefsizliktir bu aynı birilerinin pofografik görüntüleri çıktı diye o kişinin adına web sitesi alıp içerisine bunları koyanlar gibi şerefsizliktir ve bir iki foruma baktığımızda bu tür kişiden çok var meğerse millet sanal p.....k olmaya ve hırsız olmaya çok meraklı imiş !

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
Bu durumda bilgisayarinda lisanssiz programlar, araclar kullananlar, bilgisayarinda mp3 bulunduranlar (mp3 sitelerinden indirilen), sair'in izni olmadan, o'nun siirlerini sitesinde yayinlayanlar, vs vs bunlarda hirsiz.
Bu konunun bu duruma gelecegini biliyordum aslinda. Ancak ben site calma olayindan bahsediyorum. Mp3 sitesi acmak hirsizlik ise, evet haklisin. Ama mp3 sitesi acmak hirsizlik ise, bu siteyi kopyalayip sitesine atan nedir onuda sen soyle ;)

S

Senbul

Misafir
Cd alıp mp3 cevirir ve tabiki koyarsın buna bir sozum yok gayet mantıklı yazmıssın ;
Fakat madem bu kadar dikkatli isen bilgisayarındaki butun yazılımların lisanslı oldugunu soyleyebilirmisin ?
eger makınandakı tum yazılımlar lisanslı ise seni tebrik etmekten baska birsey soyleyemem.
Kendim soylıyım işletim sistemin dısında kullanıdıgm hiç bir yazılım lisanslı değil ;
olamazda okadar para verip lisanslı yazılım alamam cunku okadar kazanmıyorum.

Diğer konuda sana katılıyorum birilerinin mazeretinden kendine pay cıkartmak tabiki etik bir hareket değil.

Neyse konu nerden nereye geldi...

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@fenerli mp3 sitesi acip mp3 yayınlamak şerefsizlikse http://www.genckart.net/ deki cocuk resimlerini kullanarak hit saglamakta ( cocuktan telif hakki aldin mi ? ) serefsizlik diyebilir miyiz merak ediyorum dogrusu. Birilerine birseyler soylerken agzinizdan cikani kulaginiz duysun. Lafinizin nereye gittigini bilerek konusun. ŞEREF bakkaldan da alinmiyor sokaktada satilmiyor. Bu kadar insana birden nasil hakaret edersin sasiriyorum. Ederken sen neyi ortaya koyuyorsun onuda merak ediyorum ...

Saygilar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi