İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir şey soracağım

A

Anonymous

Misafir
İzleyenler bilirler TAXI 2 Filminde ve Ntv de yaşamın zaferi adlı programı onceden saatini belirtirken orada pelıkanlar gureşiyor o arada bir müzik var o muzığın adı nedir hangi siteden veya hangi programla indirilir.

A

Anonymous

Misafir
bulent arkadaş mp3 sitelerinde ara demiş ama mp3 sitelerinde soundtrack diye ararsan milyonlarca kayıt dökecek sana.zaten adını bilmiyorsun müziğin.hepsini indirip tek tek dinlemen lazım oda imkansız :)) sen en iyisi ntv nin sitesinden e-mail ini al onlara sor müziğin ismini öğrendikten sonra ara daha iyi olur.kolay gelsin.

A

Anonymous

Misafir
olaylaa biraz yabancısın sanırım ergin... soundtrack diye aramıyacaksın... hani kategoriler oluyor yaa.. pop,rock,metal...vb. onlar arasında genelde (yabacı sitelerde) soundtrack (Film müziği anlamında) bölümleri oluyor... o bölümde taxi2 diye aratırsan bulursun demek istiyorum... ergin...

A

Anonymous

Misafir
ben arkadaşın sorusunu okuduğum zaman tam okumadığım için böyle birşey yazdım yani anlayacağın orada taxi2 filmini yazdığını görmedim görseydim dikkatli okusaydım bu mesajı yazmazdım.ikincisi şu alaycı ukala tavırlarını bırak istersen kendini çok zeki zannediyorsun sanırım kusura bakma ama soundtrack in film müziğini olduğunu 8-9 yaşındaki çocuklar bile biliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5