İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir sitede ortaklik ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlama arkadaşların sana söylemek istedikleri yazarken harflere dikkat etmen.
Her kes hata yapa bilir iş bunda değil iş hatanı gördükten sonra bir daha yapmamanda. Arkadaşları kızdırmana sebep sana hatırlatılan şeyi yeniden , yeniden ve yeniden yapmandır. Bak birkaç örnek vericem son yazdığından:

Kalın yazılan kırmızı kelimeler Türkçede yok. Kırmızı harflerle bildirdiklerim yerlerde de yanlış harfler kullanmışsın. Eğer ki, yazdıklarımı anlaya biliyorsan her halde sende benim gibi yaza biliyorsundur. Sadece dikkat etmen gerekir. Eğer ki, Türkçeyi iyi bilmiyorsan imzana yaz bunu Türkçem iyi değil vs. daha da üzerine gitmezler. Ben Azeriyim zamanında senin gibi çok hata yaptım ama hatamı hemen düzelttim.
Bu arada itrader bu forumda senin güvenirliğindir. Mesajında çok az. Sana nasıl güvene bilirler ki?

KARDEŞİM BU DÜNYADA KURALLARA KİM UYUYORDABEN TÜKRÇE KURARLARA UYÇAM BURDA YAGÇİLİP YAPMAYİN GERÇEK HAYATTTA KARİŞAMAM TABİ HEM İŞİN GELEN İSTEDİGİ GİBİ OKUR BEN BUYUM YERSE BİRADER TAMAM BENİM YAZİLARİMİ ANLAMAYANLA KENDİNE TÜRKÇE ÖGRETMENİ TUTAR ANLARSA TABİ GENE YANLİŞ HARFLE KULLNDİYSAM HİÇ OKUYAMADİNMİ ŞİMDİ O KİRMİZİ HARFLE GÖSTERDİGİN YERLERİ OKUYAMADİYSAN BANA SOR BU NE ANLAMA GELİYOR DİYE.

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana türkçe öğreten öğretmene yazık

konüşani ? konuşanı yazamıyormusun ? seni analamak ne ? vereçem ne ? ç harfi yerine c ye basamıyormusun sen türkçeyi katletmeye hakkın yok !

ANLAMİYOSAN ANLADİGİNLA KONÜŞ BİRADER HADİ YOLUNA VALLA KİMSE KARİŞAMAZ İSTEDİGİM GİBİ KONÜŞÜRÜM İSTER SONDAN YAZARİM İSTER BAŞDAN

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu azkader çok ilginç bir insan oturup konuşmak tanışmak lazım bu insanla antika biri :) yada rakip webmaster platformlarından ortalığı karıştırmak için gönderilmiş bir ajan... :D

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu azkader çok ilginç bir insan oturup konuşmak tanışmak lazım bu insanla antika biri :) yada rakip webmaster platformlarından ortalığı karıştırmak için gönderilmiş bir ajan... :D

ben bu siteye tükürmem bile tükürügüm boşa gitmesin diye siz webmaster sitesi görmemişsiniz bu siteini modlarinin al birini vur ötekine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi