İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir soru

Rani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Size birşey danışmak istiyorum. Mevcut bir sitemin tüm yazılarını değiştirip komple yabancı dile çevirip yeni bir domain altında site açsam hem Google hem de Adsense için bir sorun teşkil eder mi ? Misal bir resim sitemiz var diyelim gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayıp komple yabancı dile çevirip yeni bir domain altında siteyi aktif etsem Google ve Adsense tarafından uyarılma/yasaklanma ihtimalim var mıdır ? (Malum resimler aynı kalacak ama tüm site yabancı dil olacak herşeyiyle (seoda yabancı dile gore olacak haliyle - domain de farklı olacak)

Teşekkürler.

Rani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızlı cevabın için çok teşekkür ederim ;) Bir kaç gündür aklımı kurcalayan bir soruydu..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mantıklı olarak düşünürsen kendin de bulabilirdin cevabı! Mantık olarak zaten sorun olmaz bana göre de sorun olmaz. Bende askere giderken bi sitem kapanmıştı. Google bütün indexleri siler heralde dedim 1,5 sene sonra açtığımda 2.560 sayfamın index'li olduğunu gördüm. 2.560 sayfa index'ine rağmen pagerank'ım 0 hala :D bütün backlinkler gitmiş. DMOZ silmiş listeden doğal haliyle pr0 'dan da kurtulmuyo. Benim başıma gelen bi tecrübe işte.

Rani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal şartlarda bende sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum fakat resimlerin adlarının aynı olması sorun teşkil eder mi diye düşünüyordum. Neticede adres farklı olacak ama bir sitedeki 2242424.jpg adlı resim diğer sitede de aynı şekilde olacak. Bunu sormuştum. Malum google site kopyalamasına şiddet uyguluyor :D Tabi sitelerin dilleri farklı olacağından bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum ancak sizlerin de fikirlerini almak istedim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5