İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Sorum Olacak ( Sitemdeki Ziyaretçi Sayacı ile İlgili)

teamül

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme onlinewebstats tan bir ziyaretçi sayacı aldım.Bu sayaca dün girdiğimde
saat 14:28 den 14:41 e kadar blogger.com dan 20 çeşit ülkeden siteme giriş yapan ziyaretçilerin olduğunu gözlemledim.Bunun doğru olmadığı kanaatindeyim.Bu konudaki yorumlarınız nelerdir?

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olabilir anormal bi durum yok :s Benim siteme de 5dkde 7 ülkedendi sanırım ziyaretçi gelmişti .

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google botlari ziyaretci sayacinda gorunmuyor :) bu normal bizde yabanci sitelere giriyoruz :)

mustafa245

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger ziyaretçi sayacınızı sayfaya javascript olarak eklediyseniz google görmez. ama iframe falansa google olabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siteme onlinewebstats tan bir ziyaretçi sayacı aldım.Bu sayaca dün girdiğimde
saat 14:28 den 14:41 e kadar blogger.com dan 20 çeşit ülkeden siteme giriş yapan ziyaretçilerin olduğunu gözlemledim.Bunun doğru olmadığı kanaatindeyim.Bu konudaki yorumlarınız nelerdir?

yabancı ülkelerdede türk kullanıcılar var unutma

teamül

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
javascript olarak eklendi yurtdışında da Türk kullanıcıları olduğunu zaten gözardı edemeyiz ama 3-4 günde bir bir ziyaretçi yabancı ülkeden girerken 13 dakika içinde 20 ülkeden (bahreyn,vietnam,çekoslovakya,çin,tayvan,almanya,amerika...)girince ona şaşırdım o yüzden böyle bir tepki verdim

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bazı sistemler google robotlarınıda hit olarak sayabiliyor google botlarını biliyorsunuz 3/5 tane giriyor birde yahoo botları var 20 / 25 / 50 /70 tane aynı anda yaho botunun forumlarma girdiğini Gözlemledim
belki dediğiniz gibi yabancı olarak bu botları sayabilir..
yanılıyorumda olablirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5