İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sorunu paylaşmak istiyorum.

W

Wasgo

Misafir
Buralarda hernekadar yeni olsamda üye olarak.. p.m boxumun dolu olmasindan ve sürekli silmekten sikildim işin gerçeği :D bu yüzden eğer kota 50 olacak ise dolduğu zaman gelen pmler direktman belirtiğimiz mail addresimize gönderilsin bölece sorun kalmaz sanal bellek oluşmuş olur.

Veya olmuyor ise , kotayi artiralim.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katkı puanına göre bir arttırım yapılabilir bence..Ya da başka herhangi bir şey göz önüne alınarak..

U

umurcan

Misafir
bence gereksiz 50 mesaj kime yetmiyo sohbet mi ediyosunuz p.m le :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
SLiM_BoY' Alıntı:
Katkı puanına göre bir arttırım yapılabilir bence..Ya da başka herhangi bir şey göz önüne alınarak..
bencede çok güzel bir düşünce.Bencede tecrübe puanına göre olması hoş olurdu.Bildiğim kadarıyla davetiyelerde katkı puanı kullanıo.Bundada tecrübe puanı kullanılsın derim.

Sonuçta bir kişiye yüksek repliler rep verdiğinde bir den artış oluyor, yada azalma.SAbitlik çok değişken.Ama tecrübe puanında değişim daha az ve artması daha zor.Ulaşmakda zor olmadıkça tadı çıkmıyor :)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katkı puanına göre olucaksa gereksiz birkaç üye grupları yapmak zorunda kalır admin. sırf PM için değmez. çünkü herhangi update veya ek modül eklendiğinde tüm üye grupları gene gözden geçmeli.
bence bu durumda kota artırılması daha uygun çünkü fazla byte kaptığını zannetmiyorum nede olsa sırf TEXT :p tabii bunu üye oranı ile hesap yapmak lazım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5