İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir sponsorda aradıklarınız

bah51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Katreklam,Google Adsense,Mynet Adklik,Ultrasponsor gibi bir sponsorluk-reklam sitelerinden istekleriniz ve bu sistemlerin eksikleri nelerdir arkadaşlar.

Bu konuda önerileri olan arkadaşlar buradan yazarlarsa sevinirim

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bir sponsorda aranacak tek şey vardır. ÖDESİN :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1. sponsorun özgün bi websitesi ve affiliate bölümü olmalı
2. gerek sitede gerek uyarı veya yenilik maillerinde asla imla ya da yazım hataları olmamalı
3. sponsor işe başlarken webmasterları aracı diğil destekçi olarak görmeli. sponsor kendini ana kraliçe olarak görmemeli
4. reklam kodlarında div, iframe yerine javascript ya da gifler kullanılmalı
5. banner boyutları her siteye kolayca eklenebilmesi açısından kullanılabilecek pek çok boyutu kapsamalı
6. satış başına sistemlerden ziyade tıklama başına kazandıran sistemler düşünülmeli ve buna göre de detaylı bi kontrol sistemi oluşturulmalı
7. sponsor ödemeyi gününde yapmalı ödeme limitini yüksek tutmalalı
8. sık sorulan sorular yanında mutlaka aktif bi destek bölümü olmalı

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kullandigim sponsorlarin genel özellikleri.

1- Öncelik yabanci sponsorlar
2- Ay sonundan itibaren 15 gün icinde ödemeleri
3- PayPal ödemesi olmasi yoksa wire transfer
4- Ödemeleri aksatmamasi
5- Sponsorun web sayfasinin arayüzü mümkün oldugu kadar profi olmasi

ahmetsadri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abicim insandır en nihayetinde 1 tık 2 tıktan bişey olmaz öyle sorgusuz sualsiz hem siteyi hem kişiyi banlamak yanlış yaf ee nooldu google kaybeder :) ama gerçekten eğer fazla tık oluyosa yada hesap sahibi tıklıyosa o tıklama sayılmamalı bence google nin en büyük kaçış şekli bu 1 tık ta hesabı yakıyo

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hazır script olan sponsorlara güvenmiyorum

Google adsense ve ban olayı bence gayet güzel binlerce üye başka şekilde yönetilmez. Reklam veren 1 kere yanlışlıkla bile olsa kendi reklamına tıklarsa ban yemeli benim görüşüm

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
hazır script olan sponsorlara güvenmiyorum

Google adsense ve ban olayı bence gayet güzel binlerce üye başka şekilde yönetilmez. Reklam veren 1 kere yanlışlıkla bile olsa kendi reklamına tıklarsa ban yemeli benim görüşüm

size karşı şahsi bir sorunu olan biri, zarar vermek için sizin sitenizdeki google reklamlarına günde 50 kere tıklarsa ve google sizi banlarsa aynı düşüncede olacakmısınız? benim başıma geldi, ben sizin gibi düşünemiyorum şahsen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi