İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Sürü Kazanma Yolu Var/Min Ödeme Yok/Süper Bir Site

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Sitede Birçok Kazanma Seçeneği Var

Kazanma Yolları:
Facebook Likes
Facebook Share
Facebook Followers
Google +1
Instagram Followers
LinkedIn Share
Pinterest
Soundcloud Followers
Stumbleupon Followers
Traffic Exchange
Twitter
Youtube Likes
Youtube Views
Youtube Subscribers

Yani Kolayca Para Kazanabiliyoruz.
Site Kesinlikle Scam Değildir

Refli Link : http://www.vingler.com/?ref=5790
Refimden Üye Olursanız Çok Sevinirim :)

refsiz:vingler

KaranLikSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nası kazanıcak napıcaz para nası çekilecek? hiç bişe anlatmamışın. min ödeme yoksa ödeme kanıtın nerede?

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burasi sanirim GPT sitesi ,sadece ptc olsa bukadar sey olmaz idi !

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen bu site ptc sitesi değil metrix ve ben zaten ptc sitesi demedim ki.Karanlıksam Konuda Yazılanları Yapınca Para Kazanıyosun ve ödeme kanıtını en kısa zamanda ekleyeceğim :)

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
para kazandırmak için vip member olmak gerekiyor oda haftalık 20 dolar

yada 1 gün için 5000 coins istiyo ondada coinslerinizi paraya çeviremiyorsunuz

yani haftalık 20 dolar ödemeden para almak çok zor

KaranLikSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen bu site ptc sitesi değil metrix ve ben zaten ptc sitesi demedim ki.Karanlıksam Konuda Yazılanları Yapınca Para Kazanıyosun ve ödeme kanıtını en kısa zamanda ekleyeceğim :)

o zaman nası kazanıyorsun bizde anlat ki senin refinden üye olalım. açık bir anlatım olsun nerede ne yapıcaz ne kadar para vericez para vermicez mi anlat bi bakalım.

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bende zaten ptc demedimki ! GPT sitesi yani cesitli görevleri yerine getirerek kazaniliyor ..neyse güzelmis,tesekkürler

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman nası kazanıyorsun bizde anlat ki senin refinden üye olalım. açık bir anlatım olsun nerede ne yapıcaz ne kadar para vericez para vermicez mi anlat bi bakalım.

şimdi şöyle söyliyeyim bazı verinlenleri yaptığınızda coins veriyor coinsle ise kendi sayfalarınızı beğedirtebiliyorsunuz.Yani yukarda yazanları kendiniz içinde yapabiliyorusunuz.Ama coinslerinizi convertliyip parada yapabilirsiniz.Birde bu sitedede vıp members gibi üyelikler bulunmakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5