İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir yardim Arkadaslar: Ödeme yapildi diyor ama hesapta para yok

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gün anca doğrulayabildim hesabı

ne yani şimdi doğrulamayı 15 inden sonra yaptığımız için ödememiz bir ay sonramı gelecek ne olacak anlamadım gitti yaa?

bu konu hakkında bilgi alan varmı mağdur arkdaşlar ? akon theersin sizin haberiniz varmı bu mevzudan?

S

suvari1794

Misafir
ben 15inden önce dogruluyamicağımı bildiğim için çeke çevirdim gelirmiki?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15inden ondeki degisiklikler uygulanır sonrakiler 1 ay sonraya devreder.

Adsense te bi gariplik var ya buradada tartışmıştık gecen ay odeme yapıldı diyodu hesabımıza para geçmemişti. eft başarısız diyip girdiğim banka hesabını iptal etmişlerdi.şimdi panele girip bakayım dedim eft hesabımı iptal ettikleri halde 24 nisanda yine öddeme yapmışlar görünüyor.Yahu onaylı bir eft numaram yokki nereye yaptılar bunlar ödemeyi zaten o banka hesabınada 5 kuruş yatmamış :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir komedi olamaz ya
ayın 17 sinde yatırdığı para hesabıma geçmeyince parayı geri çekti ve girdiğim eft hesabının yanında kırmızı ile başarısız diyip yenisini girin dedi

bende girmedim
ama ayın 25 inde kırmızı ile iptal ettiği hesaba mart ayı ödemesini yapmış ve para sorunsuz yatmış ve saniyesi saniyesine aynı anda parayı geri çekmiş.

başım döndü artık 5. aya falan gireceğim ödeme alamadım

çok ilginç 17 sinde parayı geri çekip hesabı iptal etti 25 inde iptal olan hesaba para yatırıp yine geri çekti

T

Taven

Misafir
ben bu ayınkini aldım, geçen ay hala yatırılmadı, benimde :s
Aynı olayları bende yaşadım AKON.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taven cevap için teşekkürler dostum ne diyim hayırlısı :( bekliyorum aylardır

T

Taven

Misafir
aslında pek hayırlı olmadı, hesabı kapattılar. Sebep "Geçersiz Tıklama"
Hesapta 2 aylık ödeme vardı, son ayı alabildim sadece, Nisan ve Şubat ödemesi uçtu :) Mart ödemesi cebimde sadece.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında pek hayırlı olmadı, hesabı kapattılar. Sebep "Geçersiz Tıklama"
Hesapta 2 aylık ödeme vardı, son ayı alabildim sadece, Nisan ve Şubat ödemesi uçtu :) Mart ödemesi cebimde sadece.

bizde oda yok bir aydır reklamı yayınlamıyorum bile paramı aldğım gün başlarım ancak yayınlamaya deli etti google beni gerçi bizim bu işbank dada sorun vardı bu olayda ama neyse :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5