İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Bir yetkili ile görüşmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Şahsıma haksız bildiride bulunulduğunu düşündüğüm bir eticaret bildirimi konusunda dün geceden beri ilgilenecek yetkili birini bulamıyorum.
Bu konuyu yetkili biri sonuca bağlayabilirmi?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Konuyu report edip açıklama yaptınız mı? Kanıtlar vs..

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Konuyu report ettim. Kanıtlar özel mesaj kutusunda olduğu için bizzat kullanıcı şifremi vererek mesajların incelemesini isterim.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Haksız bildirim lafını kesinlikle üstüme alınmıyorum. İnsanların vaktini çalan ve yalan söyleyen bir şahısa eksi e-ticaret puanı veririm arkadaş.

Beyefendi meslek lisesi mezunuymuş da donanım konusunda bilgiliymiş de. Donanım hakkında bir site açmak istediğini ve orada bilgi paylaşmak istediğini söyledi. Benim bilgilerimi falan ölçüyor. Neyse internet sitesini falan halletmeye çalışıyoruz beyefendi ortada yok. Ondan sonra çıkıp da dediğine bak donanım konusunda pek bilgili değilmiş. Bu nedenle aramıza 3. bir kişiyi daha ortak almamız gerekecekmiş. Neyse merak ettim bakalım bilgisi ne düzeyde diye ve bu şahısa "gpu" kelimesinin anlamını sordum. Attığı mesaj süperdi: "Donanım konusunda bilgim yok."

1. Madem donanım konusunda bilgin yok niye bilgiliyim diyorsun
2. Madem donanım konusunda bilgin yok itiraf etmek için niye günlerce bekliyorsun
3. Eğer donanım konusunda bilgin yoksa, ben niye seninle ortak olayım ki sen ne işe yarayacaksın sitede
4. Ayrıca ben o konuda koca koca yazdım vaktimi çalacak kişiler bana mesaj atmasın, yapacağınız iş bildiğiniz iş olsun diye. Okumadıysan bana ne. Bilmiyorsan da aldım dediğin eğitime, sana harcanan zamana yazık.

Özet: Sen beni günlerce uğraştır ortaklık ayağına sonra ben bilmem deyip sıyrılmaya çalış yok öyle. Yalancıysan sonucuna katlanacaksın.

Ancak bende de salaklık var meslek lisesini hâla bir halt sanıyorum. Yarısının boş olduğunu unutmuşum. Senin donanım bilginden fazlası bende 10 yaşımdayken vardı...

düzenleme: msn kayıtlarını galiba kaydetmedim. ancak eğer benim özel mesaj kutuma bakarsanız silinmemiş şekilde özel mesajları bulabilirsiniz.
Ayrıca bu şahısın olayı bizzat anlatmasını istiyorum. Çünkü özel mesajlar olayın başında ve sonunda yer alıyor. Olayların gelişme kısmı msnde. Bu nedenle bu kişinin olayları anlatması daha sağlıklı bir karar verilmesine yardımcı olacaktır.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Özel mesajlarınızı da rapor edebilirsiniz. Ayrıca konu linki nedir?

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
1. Madem donanım konusunda bilgin yok niye bilgiliyim diyorsun
2. Madem donanım konusunda bilgin yok itiraf etmek için niye günlerce bekliyorsun
3. Eğer donanım konusunda bilgin yoksa, ben niye seninle ortak olayım ki sen ne işe yarayacaksın sitede
4. Ayrıca ben o konuda koca koca yazdım vaktimi çalacak kişiler bana mesaj atmasın, yapacağınız iş bildiğiniz iş olsun diye. Okumadıysan bana ne. Bilmiyorsan da aldım dediğin eğitime, sana harcanan zamana yazık.

1. Donanım konusunda bilgili olduğumu hiçbir zaman söylemedim. Kullanıcı şifremi vereceğim incelensin.
2. Donanım konusunda bilgili olmamak, siteyi kurmak konusunda bir engel değildir. Ben bir ekip kurmayı planladım ve bu ekibin içerisinde bilen arkadaşlar olacaktı.
3. seo, reklam, hosting bunların hepsiyle ilgilenecek olan bendim. Ayrıca vbulletin + vbseo lisanslarını ortaya koydum. Domainin kaliteside mağlum.
4. Yapacağınız iş bildiğiniz iş olsun diye bir tabir görmedim konunda.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Özel mesajlarınızı da rapor edebilirsiniz. Ayrıca konu linki nedir?

Arkadaş daha önceden açtığım bir konuyu görüp özel mesaj atmış. Ancak ben o konuyu birkaç gün önce düzenledim. Çünkü artık bir projeye ortak olmak değil kendi projemi kurmak istiyorum
[MENTION=20744]Turgut[/MENTION] sana gelince bakmazsan göremezsin. Ben oraya Kıstaslar şeklinde ekledim. Ayrıca dedimki benim bu sene ülke çapında yapılacak ve girmem gereken 5 adet sınav var. Bu nedenle sadece ciddiyseniz mesaj atın gibi bir mesaj yazdım. Ve çok iyi hatırlıyorum İlk 5 cümle içinde yer alıyordu bunlar.

1. Donanım konusunda bilgili olduğunu msnden söyledi forumda sırasıyla pek fazla bilgim yok dedi ardından bilgim yok dedi.
2. İkimiz devam ederiz dedin msnde palavraya gerek yok. Ben siteyi kuracaktım sen içerik girecektin. Arada ben de içerik girecektim.
3. Seo benim olacaktı. Hostingin senden olmasını kabul etmedim. Bölüşürüz dedim. vbseo mu? Site wordpress olacaktı... Bir başka beceriksiz kıvırma
4. Bakmazsan göremezsin tabii ki

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Turgut nickli üyenin özel mesajlarını okudum(kendi isteğiyle) donanım konusunda bilgili olduğuna dair bir cümle kullanmamış. Eğer msn kayıtlarınız yoksa veya bunun aksini kanıtlayamazsanız - eticaret puanı silinecektir..

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İlgili kanıtlar gönderilmiştir. (1i özel mesaj yoluyla)
Şahsın kendisini meslek lisesinin ilgili bölümünden mezun olarak göstermesi o konuda bilgili olduğu kanısı uyandırması nedeniyle en azından bizim anayasamıza göre geçerli bir nedendir.

Bu konu hakkında daha fazla bir şey yazıp zamanımı boşa harcamayacağım

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Bolu bey kanıt olarak gösterdiklerini banada gönderin lütfen. Bir cevap hakkım olsun.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Ben anadolu teknik lisesi / elektrik bölümü mezunuyum. Kesinlikle bilgisayar bölümü mezunu olduğumu söylemedim.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
...
Ayrıca bu şahısın olayı bizzat anlatmasını istiyorum. Çünkü özel mesajlar olayın başında ve sonunda yer alıyor. Olayların gelişme kısmı msnde. Bu nedenle bu kişinin olayları anlatması daha sağlıklı bir karar verilmesine yardımcı olacaktır.

Sen önce bunu anlat bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5