Bir Yıllık Aktif ve Çalışan Siteme Ortak Arıyorum

cyberlaz32

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Kasım 2010
Mesajlar
66
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Bir yıldır üzerinde çalıştığım projeyi belli bir noktaya getirmeye çalıştım, belli bir noktaya kadar da getirdim diyebilirim. Artık bu noktadan sonra sürekli tek başıma çalışmak bana zor geldiğinden ekip kurmaya karar verdim. Projemi açıklamak gerekirse;

Proje Gündem Oyun adı altında şekillenen, PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox 360 vb. platformlara ait oyunların haberleri, incelemeleri, videolu anlatımları vb. içeriklerin oyuncu topluluğuna sunulduğu bir sitedir. Her gün kendine özgü haberleri girerek bir yıldır bu hizmeti tek başıma veriyorum. Site tabanı tamamen Wordpress tabanlı tasarım ise Newsmag isimli temadır. Siteye birkaç yazar alıp her gün sadece ben değil diğer arkadaşlarım ve bana katılan kişilerle bu işi devam ettirmek.

Peki katılan arkadaşlara gelir olarak ne sağlayabilirim?
Katılan arkadaşlara elden gelir olarak pek bir kazanç sağlayamasam da, Google Adsense hesabım olduğundan gelen maddi kaynağın belli bir kısmını anlaşma doğrultusunda paylaşabiliriz diye düşündüm. Elbet konuşmalar ve anlaşılacak konular üzerine fikirler üretilebilir.

Artık bir kaç kişinin de katılımıyla daha da iyiye getirmek istediğimden ve Wmaracı sitesindeki abilerim ve kardeşlerimden de destek almayı istediğimden bu konuyu açtım.

www.gundemoyun.com - Link paylaşımının yasak olup olmadığını bilmediğim için paylaştım eğer yasak ise linki kaldırabilirsiniz.

Katılmak isteyen arkadaşlar, PM yoluyla bana ulaşabilirler. Sürekli bu forum üzerinde bulunuyorum veya Skype üzerinden gundemoyun hesabımızı ekleyerek görüşme yapabiliriz.

Google Pagerank: 0
Google Indexi: 266
Google Görsel Indexi: 62
Google Backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 2.076.024
Alexa Ülke Sırası: 33.767
Alexa Backlink: 0
Yandex Index: 430
Dmoz Kaydı: yok
Domain Yaşı: 1 yıl 1 ay
Site Lokasyonu: Türkiye
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst