İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biraz yardım lütfen..

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bir çok yere baktım fakat anlamayamadım.
Bunu daha kolay bir düzeltme yolu varmı birde foto. bazı sorular var
onlara cevap verirmisiniZ?

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kos koca forumda bana yardım edecek bir arkadaş yokmu? sadece bunu kısa yolldan nasıl kolay değiştiririm onu söyleyin.. bari.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Site adresini atabilirsen yardımcı olayım. Özeldende atabilirsin sonucuda buraya yazarız.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Reklam alanını arttırırsın sanırım wp125 olması lazım gerekli eklentinin adının.

Devamını oku yazısını anuel olarak Türkçe karakter kodları ile yaz ftp de neredeyse artık. Resimden anlamadım ama sanırım index sayfasına ekledin devamını oku kısmını.

Sosyal ağlar için "add this" sitesinden gerekli kodları al. Eğer konu sayfalarına eklemek istersen "new adman" eklentisini yükle, yazı sonu veya başına ekle ad this'den aldığın sosyal paylaşım linklerini.

Aslına bakarsan, bence temayı değiştir, çokda güzel bir tema gibi gözükmedi bana, bu kadar emek harcamana değmez.

Mesela channel magazine teması fena değildir, tavsiye ederim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sosyal ağlar için "add this" sitesinden gerekli kodları al. Eğer konu sayfalarına eklemek istersen "new adman" eklentisini yükle, yazı sonu veya başına ekle ad this'den aldığın sosyal paylaşım linklerini.

Şurda biraz saçmalamışım, sadece "add this" eklentisi ile yapabilirsin sosyal paylaşımları. Ben kendi temamda uyumsuz olduğu için özel olarak yer gösteriyorum.

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ByLacoste Yardım ediyor tşkler arkadaşlar yardımlarınız için:)

Ekleme: Konu Kilit lüften..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5