İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birden fazla site/blog ile adsense geliri elde edilirmi?

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem yok ama 3-4 adet blog var. Bunlardan biri ile adsenseye başvurmuştum kabul edildi ve toplam 4 $ para birikti. Şimdi ben diğer bloglarlada başvurmayı düşünüyorum büyük ihtimalle onlarda kabul edilecek.

Bu kazançlar tek bir yerde mi toplanacak nasıl olacak, 2 3 siteden adsense kazanç sağlayanlarınız varmı. Nasıl yürüyor bu işler.

TŞK

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Her blogla ayrı ayrı başvurman mantıksız ayrı hesaplara tek bir ip adresinden girdiginde banlanırsın google adsense onaylanmıs hesabı ile tüm blog site vs her yere reklam koyabilirsin tabi adsense kurallarına aykırı w.a.r.e.z felan yok ise .. ayrı ayrı hesap acman senin zararına olur banlanmasan bile 100 doları uzun zamanda anca alırsın her başvuru icin farklı adres farklı isim cok ugrasırsın.. 1 hesapla her bloguna reklam koy ve forumda adsense sorularını ve adsense bölümlerini baştan sona kadar tara her konuyu oku bilgi edinmiş olursun başarılar

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir adsense hesabı yeter. O hesabı adsense kurallarına aykırı olmayan tüm blogların için kullanabilirsin. Direkt reklam kodunu istediğin bloglarına ekle. Adsense kendisi algılıyor kodları, bildirim yapmana gerek yok.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir adsense hesabı yeter. O hesabı adsense kurallarına aykırı olmayan tüm blogların için kullanabilirsin. Direkt reklam kodunu istediğin bloglarına ekle. Adsense kendisi algılıyor kodları, bildirim yapmana gerek yok.

Teşekkürler, aradığım cevap buydu.

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yabancı bir blog oluştursan gelirin baya bi artar farkına varırsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5