İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

biri cevap versin suna!

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Hocam Türkiye bankalarında hesabınız varsa, oraya çekin. Ordan yurtdışına göndertmeyi deneyin. Aklıma ilk gelen bu oldu.

Merhaba Ozan.Normalde öyle alıyordum ancak TR den diğer bankalara gönderimde çok dehşet ücret kesintisi oluyor..Zaten 4 ay yurtdışındayım..Mecbur onu yapcaz

Twain32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteye üye olurken üyeler kölenizdir diye bir şey mi okudunuz?

Olmayın şuna yardımcı falan.

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim anlamadığım olay da şu.

Bu konuda verilen tüm cevaplara çok sert bir çıkış yapıyorsunuz, tamam hatalı cevaplar verilmiş olabilir ama bu sert çıkış anlamsız bir durum. Durumunuz ve konumunuz ne olursa olsun bu kadar sinire gerek yok. Sonuçta ölümcül bir vaka yok ortada, Kalp nakli yapmıyoruz, trafik kazası geçirene kan vermiyoruz, sadece yurt dışı hesabına ücret aktarılır mı onu tartışıyoruz, aceleye gerek yok.

Bir başka husus ise, sizebu konuda verilen hiç bir cevabı beğenmiyorsunuz, ama diğer açtığınız 3 konuya kimse cevap vermemiş diye taarruza geliyorsunuz. Demek ki insanlar sizin sorunuzun cevabını bilmiyorlar ki cevap vermemişler. ''Biliyorsan konuş feyz alsınlar, bilmiyorsan sus örnek alsınlar'' diye bir tabir vardır forum alemlerinde. Siz de gördünüz ki insanlar sorunuzun cevabını bilmedikleri için diğer 3 konunuz cevapsız kalmış.

**Şimdi siz bana da çok sert bir çıkış yaparsınız, ama benim yazdıklarımın arkasından bunu hala yapabilirseniz zaten sizi ciddiye almam. Sorununuz Ölümcül vaka değil yahu, nedir bu aciliyet, asabiyet ve sinirlilik.. Hesabınızdaki banka bilgilerini değiştirirseniz size zaten uyarı yazısı çıkar olur ve ya olmaz diye. Bu kadar basit bir konuda böyle ortalığı birbirine katmak sizin açınızdan bakınca çok eğlenceli görünüyor sanırım.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu siteye üye olurken üyeler kölenizdir diye bir şey mi okudunuz?

Olmayın şuna yardımcı falan.

Hayda.. Başladık gene..Arkadaşım kimse yardım etmek zorunda demiyorum. Ama on kere başlık açtıysam en azından biri bana der ki bu kadar başlığa gerek yok falan.Bakıyorum 50 görüntüleme ama ne öyle uyarı var afedersin ne de bilmiyorum gibi yorum.Gör bak bu alana yorum yapanlara ..Yok PAYPAL veriyor yok bilmem ne.Demek istediğim bu kafadan atanlar banlanmıyor ben banlanıyorum.Karşıdaki hitaplara bak ondan sonra bana yorum yaz ok?Merak etme bilgim var çoğu kişiden daha fazla ama bu bir ayrıntıdır.Yurtdışından çok arkadaşımız var forum da bilgilidir diye.Ve millet senin kölen mi bana yazıp yazmama konusunda karar vercek kimsin sen ?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
cvp

Ozan'a verdiğim cevabı gördünüz mü ? Eğer bana verilen bir öneri varsa ki nazikçe ise ben de öyle davranırım..Neyse fazla tartışıp da konuyu uzatmanın gereği yok..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Hocam akrabanız falan varsa siz ona nakit gönderin o kredi kartından sizin pp hesabınıza aktarım yapsın. Siz pp'den yurt dışı banka hesabınıza alın. Daha ucuza gelir. Sanırım anlatabildim dediğimi :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3

Valla kimseye yalaka yapmam.Böyle diyenleri de pek sevmem.Ve yalaka yapılacak ne özelliği var ki Ozanti nin izah eder misin ? Mod olması mı ? Beni alakadar etmez ki :) Adam akıllı öneri verdi cevabı(nı) yazdım ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5