İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri erkek biri dişi Bunu yapan iki kişi ?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
o zaman basıcaksın muhabbeti.herşeyden konuş konuyu saptırma.kız suratına memnuniyetle baksın.umarım esprili birisindir ve anlatacak bi kaç olayın vardır kızı güldürmek için :D başka bişey düşünme.

zaten benden hosnut kaldı ki ilk gunden davet etti. espri konusunda rahatım. bi bayanla yan yana gelmeyeyım. cenem dusuyo kahretmesın. orda problem yok.

textarea' Alıntı:
Ya nasıl olsa gelmiyor diye, hatta 2. sefer reddedilmeyi göz önüne almak istemediği için, bu gece davet etmezse ?.

valla ozaman sakata geldık demektır. artık yapacaz bıseyler.

E

echo

Misafir
espri yeteneğin varsa sölemesi ayıptır kızı altına kaçıttırıosan gülmekten hiç sorun değil 2 gün yemeden içmeden muhhabbet edersiniz.

kızlar konuşmaktan sıkılmıyor

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce evi ve evde kaç bayan oldugunu öğren... daha sonra git şöyle bi evin/apartmanın etrafını dolaş... kuytu bi köşe ara... (örnek aylardır çalışmadıgı belli bi araba.. veya apartmanda bi ölü nokta vs...) daha sonra buluşmadan yeterli zaman önce evden çık (nerede yaşıyosun bilmiyorum yarım saatle 4 saat arası değişebilir..) bi çiçekçi bul... ve evdeki her bayan için çiçek al.. ama onun çiçeğinde göze çarpan bi extra olsun... (tek yaşıyosa ucuza çıkar ohhh mis...) çiçekleri alırken aldıgın zamandan eve dönmenizin muhtemel oldugu zamanın üstüne 3 saat koy... çiçekçiye bunu söyle ki sana okdr dayanıcak bişiyler versin... (çiçekleri bırakıcağın ortam önemli burada ben bi kere güneşi hesaplamadım döndüğümde 10 yıl önce kurumaya bırakılmış gibilerdi :( ) gerekli işlemleri çiçeğe uygula onun evden çıkışını izle.. daha sonra çiçeği zula ya bırak.. buluşma yerine geç kal... (abartmadan) buluş gez toz eğlen ne istersen yap eve dönerken 2 alternatifin var... ya önceden bi şekilde bi yerlerde bir BEYAZ şarabın olucak... yada bi şekilde şarabı alıcaksn ama sürpriz olmazsa onun gözünde yatağa atmak için yapılmış bi hamle olarak görülebilir... ters teper.. önceden ayarla.. eve gir.. ortama bak... (eğer bayan alkol almaya müsaitse çakır keyfe kadar biraz için... ama şarap içicek daha karıştırmasın... çok) sigaram bitmiş de veya uydur bi bahane çık evden.. sadece 30 sn içinde elinde çiçek ve şarapla dönebilirmisin???? bence yeterince unutulmaz bi anı olur onun için.. ama bence 2. buluşma bazı şeyler için erken ağırdan al.. eğer değer veriyorum diyorsan...

unutmadan eve çağırılmazsan yaptıgın sürpriz boşamı gidicek? hayır... yanından ayrıldıkdan 30 dakika sonra göz atması için zulayı söyle.. iyi sürpriz olucaktı ama şansım tutmadı fln yap...

(bayanlardan yorum alabilirmiyiz ne kdr unutulmaz???)

daha iyi bişiylerde çıkardıda uykum var...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al yanina bir kemanci takimi eline bir buket kirmizi gül dayan kizin kapisina ve kemancilara en romantiginden bir muzik ile giris yaptir basla dansa kizlan 30 dakka sonra kemancilari gonderirsin sonra sen birsey yapmasan da gerisi gelir:)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında harbiden keman bomba bi fikir. dayan kızın kapısına calsın kemal apartmanda danset. komuslar ayaga kalksın. kızı evden kovsun ev sahibi. sonra al kızı getır kendı evıne. sonra anne ıkımızıde kovsun evden parkta yat kalk. tınercı ol. unutulmaz bi anı bee :))

E

echo

Misafir
yau biz neyi tartışıyoruz yau kız çağırmış evine. niyet belli kapıdan girer girmez atraksiyona girmen caizdir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
En iyisi trextra'dan gelmis bence :)

Zaten kizin evindeysen iki opsiyon vardir, kizla yeni tanismissan hizli capkindir, ya da yeni tanismamissan evine gidebilecek samimiyete erismissindir. Dolayisiyla her iki secenekte de her ikinizin aklindan ilk gecen ve of once karsidaki baslasa da bu sikinti bitse dedigi aktiviteye once atilarak, 10 ulke puanini bizden alirsin.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla daha 1 cisinde yada 2cisinde eve cagiran kizi .............. baska birsey aklima gelmezdi bekarken:)

yani unutulmaz munutulmaz hikaye bosver nereye giderse gitsin

garip bir atraksiyon deneyin ve bir yerinizi kirin sonra omru billah unutmazsiniz zaten o aksami

yada birsekilde kizin babasina haber ver o aksam kizlan olacagini ve olacaklari bekle yine unutmazsin o geceyi tabi kurtulabilirsen

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehe. evet zaten bu cumartesi kızla bulusacam. ama bu sefer eve falan demedı. taksime davet etti :( ama belli mi olur belki oradan eve gecebiliriz. bu arada kiz iki kisi kalıyor. kuzeni ile :D

bir aksilik olmazsa yani kızın abisi memleketinden kızı ziyarete gelmezse cumartesi buluscam. eger cumartesi gecesi forumda olmazsam bilinki kızın evindeyim. sorasını yazarım işte ne oldu diye

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bir kiz ile ne yaptiğini forum koşelerinde, muhabetlerinde anlatma bence, aranızda kalsın herşey

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evlendiğinde kaç çocuk yapmak istersin ? diye sor.
Tabi o 1 yada 2 der.
Peki sen ? sen tabi 10 diyeceksin ki kız oha falan olsun. Sonra bu muhabbet koyulaşıcak çocukluğunuza ineceksiniz

- seni hangi leylek getirmişti ?
- ben çocukken bile beni leyleklerin getirmediğini biliyordum..
vs. vs. :p

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet . kızla yarın bulusacam. Bu ikinci bulusmam. Yarık aksam vakti taksımde bulusacam. kızın diyo ki bu sefer beni sen gezdir. nereye gotureyım taksımden ? bildiginiz guzel mekan varmı oralarda ? yada oradan ortakoye falan filan yada guzel bi sahilde olabilir. neresi olur ? alırız elimize iki bira sahilde iceriz :D artık ordan sonrası allah kerım :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni sen gezdir... bence: bakalım snn davet edicek yüreğin varmı...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yau zaten ben biyere davet edemem. musait biyerim yok :D yurek olsada boyle yani.

E

echo

Misafir
yau çiçek pasajının orda güzel cafeler var oralara takılın bide arkalara fazla gitmeyin tinerciler alır valla herşeyinizi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5