İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri hakkımı çalıyor

mustangweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha önce bir site satın aldım ciddi anlamda jenerik site
şurda 1000 ytl desem hemen birinde kalır
daha önce örneği yok
isimi aldım benden 5 gün sonra elemanda com dolu olunca net alıyor
ve Türkiyenin İlk ve Tek ibaresi sitesinde yayında
İndexini attım ama tamamlanmadı işten güçten nasıl olurda ilk der
bu haksızlık değilmi
benimki com ve önce alındı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Maalesef artık internette pek bu tarz şeylerin ne itibarı nede değeri kaldı. Aynı askerlik devre muhabbetleri olurya aynı onun gibi, her üç ayda bir celp asker teskere alır ve her ne hikmetse her teskereyi alan devre en kral devredir. Buda ona benzer :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Gereksiz bir üzüntü, ortada hak falan yendiği yok, .com uzantısına sahip olmanında ekstradan bir değeri yoktur.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:) Kameralar nerede nereye el sallıyoruz...

Arkadaşım internette neler dönüyor kendini GOOGLE , YAHOO, MSN, sahipleri, mühendisleri, Adwords uzmanları sanan var sen ne diyorsun yahu..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
msntr.com u biliyorsun değilmi ? adam geldi msntr.net i aldı msntr.com dan daha çok hit alıyor şu anda :)

Com tabi ki insanların hem aklında hemde kullanım kolaylığı açısından daha iyi :) ama siteni iyi yaparsan ve güncel tutarsan o domaini park etmek zorunda kalır :) siteni noterden tescil ettir seve seve alırsın .net domainini :D

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde türk kullanıcısı ilk olarak .com'a giriyor bu yüzden .com'un sende olması bir avantaj yinede..

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
desene artık bir site açtıgımız da net com org ne varsa kapattırıcazzz... hersey hayatta copy-paste oldu

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kimse birşey yapamaz , bu durum beimde çok başıma geliyor alıyorum com u 2 güne kalmıyor net de alınıyor maalesef

sevecen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha önce bir site satın aldım ciddi anlamda jenerik site
şurda 1000 ytl desem hemen birinde kalır
daha önce örneği yok
isimi aldım benden 5 gün sonra elemanda com dolu olunca net alıyor
ve Türkiyenin İlk ve Tek ibaresi sitesinde yayında
İndexini attım ama tamamlanmadı işten güçten nasıl olurda ilk der
bu haksızlık değilmi
benimki com ve önce alındı.

arkadaşım, .com sen aldın diye diğerleri alınmayacakmı sanıyorsun.

Mutlu Yıllar ozaman sana 1 yaşına daha girdin :D

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde bir net uzantılı domain aldım aldığım domain yerel bir bölgenin iş ilanı sitesi içindi ayrıyeten sitenin adında com uzantılı bir site var fakat yalnış almamış olduğum bir durum söz konusu..

bulunduğum ilin aynı adını taşıyan izmir ilçesi var.. araştırdım izmir için yapılmış..sonra siteyi yaptım.. sitem yaklaşık 100 sayfadan oluşuyor fakat com uzantılı olan bir sayfadan içine sadece arama motoru koymuşlar.. aynı isimle arattığım zaman benim site daha öncelikli olarak çıkıyor.. Demek istediğimi gelince emek harcarsan kimse önüne gecemez.. Ama ikimizde farklı bölgeler için yapmışız siteleri yani sorun yok yola devam....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi