İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri yardım etsin.

Oğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba.

Uzun süre önce anakartım da sorunlar yaşadım ve bilgisayarımı tamirciye götürdüm. Bana kendisi anakart taktı ve ona uyumlu ekran kartı taktı bendekini aldı. Uyumsuz olduğunu söyledi. Ekran kartımın modeli ati hd 3880. 120 lira para saymıştım. Şimdi bana hiç yardımcı olmuyor şahıs. Bu arada benim ram ddr4 1gb.

Şimdi sormak istediğim; 2 GB ddr2 ram alsam. Ona uyumlu anakart alsam kendi ekran kartımıda taksam uyar mı? + Bana bi fiyat söyleyebilecek var mı?

Donanım hakkında pek bilgim yok mantıksal olarak böyle bir şey düşündüm.

bacak99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
???

Merhaba.

Uzun süre önce anakartım da sorunlar yaşadım ve bilgisayarımı tamirciye götürdüm. Bana kendisi anakart taktı ve ona uyumlu ekran kartı taktı bendekini aldı. Uyumsuz olduğunu söyledi. Ekran kartımın modeli ati hd 3880. 120 lira para saymıştım. Şimdi bana hiç yardımcı olmuyor şahıs. Bu arada benim ram ddr4 1gb.

Şimdi sormak istediğim; 2 GB ddr2 ram alsam. Ona uyumlu anakart alsam kendi ekran kartımıda taksam uyar mı? + Bana bi fiyat söyleyebilecek var mı?

Donanım hakkında pek bilgim yok mantıksal olarak böyle bir şey düşündüm.
ana kart neydi kardeş belki onu falan tam olarak söleseydin bide ne anakart almak istediğin önemli ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5