İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri Yaşar Nuri Öztürk’ü durdursun

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Show Tv’de yayınlanan “Saba Tümerle Bugün” programına konuk olan Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk çarpıcı bir iddialarda bulundu.

Yaşar Nuri Öztürk Time dergisinin anketine göre 20. yüzyılın 100 listesinde 7.olduğunu, ünlü fizikçi Albert Einstein’ın kendisinin 3 te 1′i bile olamadığını söyledi.

Einstain’i birinci sıraya koysalar bile yadırgamayacağını belirten Yaşar Hoca:“Ama benim 3′te 1′im kadar oy alamamıştır. Benim Türkiye’de resmi ya da gayri resmi kazık atanlarım çok, ama imaye edenlerim yok. Olsaydı benim heykelimi dikerlerdi” dedi.

KAYNAK VE VİDEO

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Show Tv’de yayınlanan “Saba Tümerle Bugün” programına konuk olan Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk çarpıcı bir iddialarda bulundu.

Yaşar Nuri Öztürk Time dergisinin anketine göre 20. yüzyılın 100 listesinde 7.olduğunu, ünlü fizikçi Albert Einstein’ın kendisinin 3 te 1′i bile olamadığını söyledi.

Einstain’i birinci sıraya koysalar bile yadırgamayacağını belirten Yaşar Hoca:“Ama benim 3′te 1′im kadar oy alamamıştır. Benim Türkiye’de resmi ya da gayri resmi kazık atanlarım çok, ama imaye edenlerim yok. Olsaydı benim heykelimi dikerlerdi” dedi.

KAYNAK VE VİDEO
:D:D:D No comment

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet kendisi dinimizi yozlaştıran,kafasına göre,cemaate göre fetva veren çok sevgili hocamız.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kendisi sadece belli bir bilgiye sahip maneviyat yönünden ''sıfır'' bir ilahıyatçı.

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Evet kendisi dinimizi yozlaştıran,kafasına göre,cemaate göre fetva veren çok sevgili hocamız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5