İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birisi Benimle Ilgilensin :( Canim Sıkılıo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Ne tür bi' ilgi can sıkıntıını giderecek,önce bunu bilmek gerek

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
"bebe" olmak güzel bişey merak etme :)
aramızda çok "sır" var, hangisi hangisi :)

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
enkazzzzzzzzzzzz :mad: bana sarki söyle daha dogrusu ninni. cikolatali süt yap getir 1 dilim kekle :D sonra sacimi oksa biraz. olmadi bide masaj yap :D olmadi bide kitap oku bana :D ancaaa ozmn yatarim :D

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@ erdem :D normal bir muhabbet :D

@ loi :D ozmn sende bebe ol :D kumda oyniyalim beraber :p kale fln yapak :D
sir larimizi burda demiyem msnde derim sana, sonra millet duyar :( ayip olur

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
enkazzzzzzzzzzzz :mad: bana sarki söyle daha dogrusu ninni. cikolatali süt yap getir 1 dilim kekle :D sonra sacimi oksa biraz. olmadi bide masaj yap :D olmadi bide kitap oku bana :D ancaaa ozmn yatarim :D

yeterki sen iste... :D
ben sana süt getiriyim, sende sütünü iç dişini fırçala iyi uykular öpücüğü at ve uyu... bak gelişemezsin sonra hep bebe kalırsın :D :D :D

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
disimi ben en son 2 hafta önce fircaladim :D dis fircalamayi sevmem. eskidendemi dis fircasi varmis be :D sana öpücük yerine kafa atarim ozmn görürsün :D zorla yataga baglarim seni :D hahaha sabaha kadar kafani ütülerim. sana bebelikten tut simdiye kdr olan olaylari hikayelerimi anlatirim. kacmiyasin diyede baglarim seni yataga. olmadi gözlerini yapiskanla yapistiririm. gözlerini kapatma diye. birde agzina corap sokarim. konusup bagirma diye. hahahahahaha. kulaklarinida keserim biraz. beynin kulaklarinda olunca. kulaklarin iyi calisir ve dediklerimi cok iyi anlarsin enkazcim :D

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bende sıkıldım şimdi,birisi de benimle ilgilensin :p

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
disimi ben en son 2 hafta önce fircaladim :D dis fircalamayi sevmem. eskidendemi dis fircasi varmis be :D sana öpücük yerine kafa atarim ozmn görürsün :D zorla yataga baglarim seni :D hahaha sabaha kadar kafani ütülerim. sana bebelikten tut simdiye kdr olan olaylari hikayelerimi anlatirim. kacmiyasin diyede baglarim seni yataga. olmadi gözlerini yapiskanla yapistiririm. gözlerini kapatma diye. birde agzina corap sokarim. konusup bagirma diye. hahahahahaha. kulaklarinida keserim biraz. beynin kulaklarinda olunca. kulaklarin iyi calisir ve dediklerimi cok iyi anlarsin enkazcim :D

tamam sen kazandın :D :D bak sana masalda anlatacam, bebesin ya anca öyle uyursun. Uyusunda büyüsün ninni, büyük büyük forumu olsun ninni... ee ee ee hadi kız uyu sende sabaha kadar ninnimi söyleyecek tüm forum sana :D dişlerini bile fırçalamıyor.:mad: şimdi yarasalar yuva yapmıştır :D

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ambulans çağırın..
İtfaiye çağırın

ne oldu yanginmi cikti forumda :S:S:S:S
hangi bina ( kategori ) yanio loiii ?
eyvahhhhhhhh. yaralida var herhalde. ambulans istedigine göre.
ölü fln varmi?

anammmmmm enkaz ölmüs.
:'( helvasi bana kaldi.
erdem gel helva var yiyek.

loi ambulans ve itfaye masraflarini ödüye dursun.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bana dama,bowling oyunu yeter, evcilik bana ters! ;p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi