İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

birkaç soru

E

e_kazanc

Misafir
sitemin adresini değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?
yada aynı içeriğe sahip(herşey aynı) 2 site adresim var . ikiside kabul edilirmi?

arama motorundan da para kazanılıyor mu?
site içi arama ve webde seçenekleri var sonuçları yeni sayfada mı açtırmalıyım

S

SILAM

Misafir
sanirim deminki basliktada ayni soru var..her ikisinede ayni cevabi beklemiyorsundur sanirim?bunu bosuna acmissin arkadas..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM' Alıntı:
sanirim deminki basliktada ayni soru var..her ikisinede ayni cevabi beklemiyorsundur sanirim?bunu bosuna acmissin arkadas..
Sende yeni bir başlık açıp ordan cevap ver :)

E

e_kazanc

Misafir
lütfen cevap, hepiniz bir acemilik dönemi geçirmişsinizdir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir siteyle başvuruyosun zaten adsense e. Siten kabul edildikten sonra istersen 100 tane aynı siteden açıp reklamlarını yayınlarsın. Kanallar bunun için ideal...

S

SILAM

Misafir
e_kazanc' Alıntı:
sitemin adresini değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?
yada aynı içeriğe sahip(herşey aynı) 2 site adresim var . ikiside kabul edilirmi?

arama motorundan da para kazanılıyor mu?
site içi arama ve webde seçenekleri var sonuçları yeni sayfada mı açtırmalıyım
sitenin adresini neden degistirmek istiyorsun onu anlamadim?cunku nerden nicin degismek istedigini yazmamissin..adsense icinse zaten 1 adres adina aldigin adsense reklamlarini diledigin sitede yayinlama hakkin var..illaki yayinlayacagin sitenin adresile ayni olacak diye bir kaide yok..neden 2. sitenede adsenseye eklemek istiyorsun?bunun kotu gunleride var:) bir nedenle adsenseden banlanirsan ki buda insanlik hali herkezin basina geliyor/gelebilir ozaman bu banlandigin site yerine yeni site adresinle ve degisik mail adresi/isim soy isimle ozaman ekleme geregi duysan senin icin daha karli olur..ikisininde basini bir anda yakma derim.. arama motorundanda guzel kazaniliyor,onuda kullaniyorum ben..ama 3 gunde bir araniyor :D yani 3 aydir 10$ olmadi..dogrusunu demek gerekirse hicbiryere eklemedim sadece yeni siteme ekledim birde 3-5 asp scripte falan..tabiki tum site icerik sayfalarina eklersen guzel kazanirsin aramadan'da..sonuclari "tabiki" yeni sayfada actirmalisinki buda senin sitenden bir ciktimi daha geri donmesini bekleme ziyaretcilerinin:) adam googleye bir girince kendini kaybediyor milyonlarca site icinde:D

S

SILAM

Misafir
trextra' Alıntı:
Sende yeni bir başlık açıp ordan cevap ver :)
bak sen oyle dedin diye cevapladim ama sen benden once atilmissin:))) simdi diger basliga gecelim kopy/paste ile orayada ayni cevabi verelim :D

S

SILAM

Misafir
hmm simdide hangi basliktaki yazima sansur konulacagini merak ettim?gereken yerde QUTE yapta bileyim?

S

SILAM

Misafir
evet cunku zaten google sayfasindan ariyor ayni kapiya cikmak demek bu..ben kendi site icinden arayi isaretledim bulamazsa ordaki arama yerine yazarlar :p

E

e_kazanc

Misafir
diyelim ki bir sitem var ve adenseye kayıtlı ve bu sitede adense reklamını ve arama motorunu gösteriyorum, birde bambaşka içerikte başka bir sitem var bunada o reklamları gösterebilirmiyim

kanal denilen şey bu mu?nedir?

E

e_kazanc

Misafir
peki kodları eklediğim her sitenin adını adsensede kanal yarat formunda belirtmelimiyim?

T

tariksucu

Misafir
hayır, hiç bi şey yapman gerekmiyor. eğer şu siteden ne kadar, bu siteden ne kadar kazanıyorum diye görmek istersen kanal yaratırsın. yani kanal olayı bizim için yapılmış..

E

e_kazanc

Misafir
peki mp3 sitesini kabul ediyorlar mı? şarkı değil derslerin mp3 ü?

S

SILAM

Misafir
neden biraz forumda adsense basligina goz atmiyorsun?bu sorularin hepsinin sorulari ve cevaplarini gorurdun aslinda..mp3,absürt siteler yasak denilmis defalarca..ders mers mp3 sonucta.kanal acmana gerek yok direk ekle daha iyi.

E

e_kazanc

Misafir
diyelim ki türkçe bir siteyle kayıtlıyım ama hem dilini(english) hemde içeriği değişik başka bir sitem var aynı kodları bu siteyede koyabilirmiyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5