İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birlik ve beraberliğin adı olmaya geliyoruz.Aramıza katılmak ister mis

Greatking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum Vbulletin 4 Lisansına sahiptir.
Seo lisansına sahiptir.
Tema lisanslıdır.
Ücretli rank ve tasarım işleri yaptırılmıştır.
Ücretli özel kodlama ve eklentiler yapılmıştır.
Forum konusu Online Oyunlar forumudur.
Foruma ait Metin2 Sunucumuz mevcuttur.(Diğer online oyunlar çok yakında!!!)
Forum üyelerimizin isteklerine göre online oyunları çoğaltabiliriz.
( Knight,Minecraft,Counter vs...)
Forumda Güvenli ticaret itrader sistemi mevcuttur.
Forumda çekiliş sistemi mevcuttur.( Artık istediğiniz kişilere hediye dağıtabileceksiniz.)
Üye Sayımız iyi olduğu zaman Ay da bir Lisanslı oyun üyelerimize bedava dağıtılacaktır.

Aradığım Özellikler :

1. Kimseye gel konu aç demiyorum.Forumda mesaj ve konu kirliliğini sevmiyorum.
2.
Günde en az 1 ile 10 adet kaliteli konu paylaşımı yapabilirsiniz. ( Normal üyeler isteğe bağlı & Yetkili olmak isteyenlere zorunludur.)
3.
Yetkili olarak kesinlikle dürüst , güvenilir ve bu işe gönül vermiş kişiler tercihimdir.
4.
Amaçları üyelere yardımcı olmaktır.
5.
Deneme süreci boyunca rütbesi Deneme Moderatördür.
6.
Forum konusunda gerçek uzman kişilere hak ettiği saygı ve rütbe verilir.
7.
Konuları ve forumda yaptığı işler diğer yetkililer tarafından kontrol edilir.
8.
Hak edilirse Moderatör yetkisi verilir.
9.
İsminin yazılmasını istediği bölüme paylaşım yapmaktır. Konu eklemek , sorulara
cevap vermek , üyelere gerektiği şekilde davranmak.

Soru ve Cevaplar

1. Soru : Forumda yetkili olmak istiyorum.Fakat forum büyüdüğü zaman yetkimi alırsanız diye korkuyorum.
1. Cevap : Forumda kimsenin yetkisi durup durupken alınmaz.Forumun kurallarına uyulduğu taktirde forum sahibi olarak rütbenizin devamlı kalıcağına söz veriyorum.Ayrıca forum yetkili olmadan yönetilmez.Her zaman yönetim ekibine ihtiyacı vardır.
2. Soru : Ben o kadar veya şu kadar konu açtım.Rütbem hep aynı neden yükselmiyor.
2. Cevap : Forumdaki kurallara uyulduğu taktirde Rütbe kesinlikle yükselir.Yükselemiyorsanız kaliteli paylaşım yapmıyorsunuz , foruma zaman ayırmıyorsunuz veya üyelere yardımcı olmuyorsunuzdur.
3. Soru :
Forum kapanırsa diye korkuyorum yeni açılan forumlar genellikle böle oluyor.
3. Cevap :
ALLAH ömür ve izin verirse forum kesinlikle kapanmamak üzere açılmıştır.Çok yakında foruma ait kendi Dedicated Sunucusu alınacaktır.Yukarıdada belirttiğim gibi foruma büyük yatırım yaptım.Açık konuşucam maddi konudan sıkıntım yoktur.
4. Soru : Forum yönetim sistemi ile çalışıyor.Fakat ben kendime Mod ekibi kurmak istersem kurabilirmiyim ?
4. Cevap : Tabiki kurabilirsiniz.Örnek olarak Moderatör ekibi kurmak istiyorsunuz 3 adet arkadaşınız var.Foruma kayıt olunan
üye isimleri ile başvuru yapıyorsunuz.Siz Mod Başkanı oluyorsunuz.Diğerleri Normal moderatör oluyor ve o ekipte sorumluluk size aittir.Rütbe farkı olmuyor.Mod başkanı olduğunuz taktirde istediğiniz kişiyi ekibe alabilirsiniz.Bu konu örnektir.Yönetici , Yönetici Yardımcısı ve Süper Moderatör rütbeleri için de aynısı geçerlidir.Admin ve Co Admin'de geçerli değildir.

Diğer Sorularınızı aşağıda vermiş olduğum İletişim mailinden sorabilirsiniz.

Not : Kesinlikle ilgilenen arkadaşlar cvp yazsın.Lütfen konuyu gereksiz soru ve yorumlar ile kirletmeyiniz !!!

İletişim maili :
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5