İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bitcoin furyasına katılmak için Bitcoin Kazandıran Populer PTC Siteler

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitcoin bölümünde konu içinde kazanç yöntemleri arasında bahsediliyor ama forumun sadece PTC bölümünü kullanan kullanıcılar için işin PTC kısmını inceleyen bir konu açayım dedim.. Siteler yeni siteler çıktıkca ve ödemelere göre güncellenecektir

Öncelikle son dönemim populer online para birimi bitcoin kazanmak için, bu kazançlarınızı koyacağınız Multibit elektronik cüzdanı açmanız lazım. Şu linkten açabilirsiniz ---> Multibit

Şimdi gelelim bu cüzdana para yatırmadan bitcoin doldurmaya

1) Bitvisitor

Sitede ilk açılan sayfaya Multibit hesap numaranızı yazarak giriyorsunuz. Açılan sayfadaki kodu girip vizit tuşuna basıyoruz.. Reklam açılacak üstte 5 dakikalık sayaç işlemeye başlayacak. Reklamı izlemek zorunda değilsiniz.. 5 dakika bitince sağ üstte next tuşuna basarak diğer reklama geçebilirsiniz.. Reklamları izlemek zorunda değilsiniz. bu sırada diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.. Reklam başına 6,5 uBTC veriyor. 0,001 BTC olacak ödeme isteyebiliyorsunuz. Düzenli ödeme yapan bir site..

Refli link : Kayıt
Refsiz link: Kayıt

2) Bitcoin4you

Yine açılan ilk sayfaya Multibit hesap numaramızı girerek reklamları seyretmeye başlıyoruz.. Reklam sayısı daha az ama 5 dakika sürmüyor reklamlar.. Düzenli ödeme yapan bit BTC PTC sitesi. 0,004 BTC alt ödeme limitimiz..

Refli Link: Kayıt
Refsiz Link: Kayıt

3) CoinAd

Ödeme yapan bir başka ptc sitesi. Minumum ödeme 0,0003 BTC
Günlük 3 ila 6 arası reklam çıkıyor

Refli link: Kayıt
Refsiz link: Kayıt

4) BTCclicks

Ana sayfada üst taraftaki Surf Ads bolumune tıklayarak reklam izlemeye başlıyoruz. En alt ödeme limitim 0,0001 BTC..

Refli link : Kayıt
Refsiz link : Kayıt

atLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi kazandigimiz bitcoinler ne zaman hesabimiza yatiyor anlamadim 10dakikadir duruyorum bir tik yok cuzdanimda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5