İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bitcoininv cok kazanclı

muratser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar simdi size paidverst sitesinde tanıştığım bir ispanyalı arkadasımın tavsiyesi üzerine bu siteyi buldum.BU sitede yatırım yapıyoruz 100 de 3 günlük getirisi oluyor.Sağlam site teamwier (uzaktan kontrol) ile bilgisayarına bağlandım.Gözümün önünde 1000 dolar yatırdı.Günlük kar getirisi buda 100de3 olduğuna göre buda 30 dolar yapar.30 dolarıda günlük cekersin.Bitcoin PAYER Perfectmoney Egopay yöntemiyle 100 de 0 komisyonla.

Ana Paramı ne zaman çekecem:Ana paranızı anında çekebilirsiniz.5 gün içinde cekerseniz komisyon ödersiniz.6.günü çekerseniz 100 de 0 komisyonla cekim yapabilirsiniz.

Şimdi arkadaşlar minumum başlama tutar:10 dolar tavsiyem ömür boyu 100 de 3 faiz ben 10 dolar yatırdım.1 hafta sonra çektiğim taktirde bende fazla yatırım yapacam. Sadece refli link paylaşıyorum sistem otomotik ref yaratıyor

refli link:https://www.bitcoininv.biz/index.php?ref=muratdagli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5