İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biz burda Adsense Yanına resim ikon vb. koymayı tartışa duralım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@superadres

hangi mesajımda misilleme varmış hangi mesajımda karalama varmış çıkart getir haksız yere bir kişi hakkında konuşmuşsam alnından öpecem...

S

Superadres

Misafir
haha bu eylül ve kasım ayı üye grubunu çok tuttum ben ya hepsi seçmece...

seçmece dediğin adamın senin yaşı kadar net geçmişi olanlar var aramızda. Seviyeni koru. konuyu sapıtma. Kendimde hile yapıyorum demişsin. birde utanmadan elalemin orasını burasını açmaya çalışıyorsun.
Bay dürüstlük abidesi.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
absürt resim olması kötü lafım yok...
bazı arkadaşlar farklı resim olsaydı demiş. farklı olması yada absürt olması aynı manaya geliyor sanırım. ( sonuçta resmin içerikle alakası yok ) bu durumda bir araba resmi de bu resimle aynı görevi yapacaktır orada.

o sitenin indexleri %90 silinmiş halde ve serverim 1,5 ay önce kapatıldığı ve yedeksiz kaldığım için 1,5 ay sonra bu scripte ekledim domaini. 1,5 ay sonra eklememin sebebi ise domainin ölmesi ve aramalarda düşmesidir. sizin kadar biz de iyi ile kötünün arasındaki farkı görebiliyoruz.

S

Superadres

Misafir
lütfen kisisel tartısmalara çevirmeyin konuyu. Superadres, asagıdaki adresten sonra sen de sanırım öc alıyorsun.
http://forum.iyinet.com/google-adsense/40407-4-000-ytl-para-banlandi.html
kisisel tartısmalara girmeyin, siz zararlı çıkarsınız (genel bir uyarı)

canım akrdeşim kimseyle kişisel bir problemim yok. 4.000 YTL param banlandı giden gitmiştir. Gözümüz yok Allah'ıma şükür.
İlginç olan bu konuyu açan sarget arkadaşımız elalemin hile hurdasını meydana çıkarmaya çalışıyor. Kendisi sütten çıkma ak kaşık olsa neyse. Nerden baksan vuluatlı bi arkadaşımız.
Zoruna giden ne onu anlayamadım.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
seçmece dediğin adamın senin yaşı kadar net geçmişi olanlar var aramızda. Seviyeni koru. konuyu sapıtma. Kendimde hile yapıyorum demişsin. birde utanmadan elalemin orasını burasını açmaya çalışıyorsun.
Bay dürüstlük abidesi.

istersen cümleyi bir daha oku bende ikon kullanıyorum dedim ama ikon kullanmanında bir adabı bir yordamı vardır + sanmıyorum kimsenin 26 yıl net geçmişi olacağını.. varsa bir baba yiğit getir onunda elini öpeyim...

S

Superadres

Misafir
ya ablam sen yapmamış olabilirsin. Ama milletin zoruna gidiyor. Birbirimize destek olacağımıza köstek oluyoruz.

Neden.. Niye

Sanane adamın sitesindeki absürttan falan.
Öyle işte. Herkez eskidende olsa mutlaka hile denemesine girişmişliği var.
Saf rolü oynamayalım.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
öyle deme ,yarın seninde çocuğun olur ,hadi bırak onu ,dsngr tecrübeli bir arkadaş aslında oda kabul ediyor , yani okadar açık resim koymasa daha iyi ,dsngr değerli bir coder ve saygıdeğer(gözümüzde) bir üye..

S

Superadres

Misafir
senin korkuların farklı o zaman. yarın seninde çocuğun olur.
Eğitimini adam gibi verdiysen korkma.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle deme ,yarın seninde çocuğun olur ,hadi bırak onu ,dsngr tecrübeli bir arkadaş aslında oda kabul ediyor , yani okadar açık resim koymasa daha iyi ,dsngr değerli bir coder ve saygıdeğer(gözümüzde) bir üye..
ben bunları düşünerek yaptım bu siteyi zaten. bugün bu adrese adresi bilmeyen bir kişinin girmesi çok zor. çünkü uzun süredir indexleri yok ve domain pasif durumda. google üzerinde de aynı şekilde. ben bu domainleri buraya koyalı 1 hafta olmadı.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bay dürüstlük abidesi.

Arkadaşımızın yapdığı yanlış değil..Merak ettiği bir şeyi paylaşmış.Kaldıki hileyide göstermesi güzel bir şeydir.Sende o arkadaşın hilesini biliyorsan paylaş, rezil et.Sen o kişiye dürüstlük abidesi dersen, oda sana derki; neden bu aşırı koruma ? hileyse bende yapdım evet.Ama teşhir edildiği zamanda sesimizi tabiki çıkarmadık.Gerektiği yerde özür diledik.Hileyi ( hatayı bilmedende yapılmış gibi gözüküyor ) yapan kişi açıklama yaparken olayı kişisel tartışma haline getirmen bence yanlış.. Şu yaş olayıda çok yanlış.Kim kimi ne kadar tanıyor burada bilmiyoruz, hemen karar veriyoruz.

absürt resim olması kötü lafım yok...
bazı arkadaşlar farklı resim olsaydı demiş. farklı olması yada absürt olması aynı manaya geliyor sanırım. ( sonuçta resmin içerikle alakası yok ) bu durumda bir araba resmi de bu resimle aynı görevi yapacaktır orada.

o sitenin indexleri %90 silinmiş halde ve serverim 1,5 ay önce kapatıldığı ve yedeksiz kaldığım için 1,5 ay sonra bu scripte ekledim domaini. 1,5 ay sonra eklememin sebebi ise domainin ölmesi ve aramalarda düşmesidir. sizin kadar biz de iyi ile kötünün arasındaki farkı görebiliyoruz.

resim eklemek aslında yanlış değil ama eklenen resimler uygun-değilgrafiye girdiği anda zaten bir kural ihlali oluşmuş oluyor.Google reklamlarının yanında olması hilemi değilmi diye tartışmaya bile gerek kalmadan, sayfa içerisinde uygun-değilgrafinin olması bile, kural ihlali olmaya yetiyor sanırım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tarafsız bakılırsa resimlerle reklam arasında bişey yok ve koyulan resimler konuyla alakasız yani kısaca tehlikeli bi site

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tizaynır uçmuş gene :p
"o site benim" yazısının tizaynır a ait olduğunu görünce ohaa dedim, sanki bilmiyormuşum gibi :D
dsgnr kaldır dostum o resimleri, burda da teşhir olduktan sonra bi iki güne kalmaz hesap banlatırsın, yazık olur valla

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
madem resim tehlikeli bir iş. o zaman resimleri kaldırırız. bazıları gibi farklı resimlerde koymamıza gerek yok.

eğer bir resim tehlikeli ise bunun her türlüsü tehlikelidir. bunda farklı bir alternatif olamaz.

ilgilenen arkadaşlarada teşekkürler.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
madem resim tehlikeli bir iş. o zaman resimleri kaldırırız. bazıları gibi farklı resimlerde koymamıza gerek yok.

eğer bir resim tehlikeli ise bunun her türlüsü tehlikelidir. bunda farklı bir alternatif olamaz.

ilgilenen arkadaşlarada teşekkürler.

resim var, resim var :) resim kullanma zararlı değil diye burada googlenin yazısını pastelediler.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saol ilgin için beceriksiz teşekkür ederim. diğer arkadaşlarada. resimler tamamı ile kaldırdım. yeni bir parking ssitemi hazırlıyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hilenin her turlusu yasak. Burada da konusulmasi, tesvik edici sekilde davranilmasi da oyle. Bunu ikinci veya ucuncu kez ihlal edenler var, kendilerini biliyorlar. Bu tarz davranislar bu foruma yakismiyor ve buraya bunun icin girmiyoruz. Bu tarz mesajlarda, bu sekilde ikili diyaloga giren arkadaslar icin son uyaridir.

Gercek anlamda bu sitelerden rahatsiz olanlar ihbar mesaji gecsinler. Aksi takdirde burada gereksiz atismalar olusuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5