İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biz insanlara zenginlik vaad edemiyoruz. Çünkü bizim bulduğumuz yöntemle

pınar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin evinde tek başına yapabileceği bir iş olup herhangi bir network işi de değildir. Üye bulmak zorunda değilsiniz. En önemliside bu iş için sadece her ay 10 saat çalışacaksınız. E-kitabımıza sahip olduktan sonra hemen işinize başlayabileceksiniz. Kazanmaya başlamak için sadece e-kitabımıza ihtiyacınız olacak. Başka hiçbir deneyime, tecrübeye, bilgiye ihtiyacınız yok. Sadece e-kitapta yazılanları uygulayın ve kazanmaya başlayın. Bu kadar basittir. E-kitabımızda bu parayı kazanmak için A dan Z ye herşey anlatılmıştır.

Bizler ayda 1000 TL diyoruz ancak ev halkınızda kaç kişi varsa ( 18 yaşından büyük ) dilerseniz onların adınada çalışıp her bir birey için ayrı ayrı 1000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. İşimizin riski kesinlikle yok.
Daha detaylı bilgi

http://tinyurl.com/2wadsh4

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
1000 TL ' lik ek gelirmi ? Böyle ayda 10 saat çalışmayla 1000TL kazanabilcek bi iş var madem bunca insan neden başka işlerde çalışıyor acaba. Kitabı merak ettim açıkcası.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
KEsinlikle yanlış anlamanızı istemiyorum konuyu baltalamak gibi bi amacımda yok banane zaten herkez kendi ekmeğini kendisi yer umrumda olmaz. Fakat biraz daha açabilirmisiniz konuyu yani marketing sistemi değil diyosunuz peki ne bu sistem azcık ipucu verebilirmisiniz ?

Yani sonuçta o kitabı alınca ben tutupda içinden yok efenim günde 200k hiti olan siteniz olması lazım ondan sonrada adsense'da şunları şunları yaparak 1000TL kazanabilirsiniz derseniz o olmaz işte. O nedenle biraz daha konuyu açmanızı rica ediyorum.

JustGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Herkes çakallık peşinde. Ayda 1000TL 10 saat çalışılarak kazanılıyorsa. 99TL gibi komik bir rakama bu e-kitap satılır mı hiç? Resmen insanları kandırarak paralarını gasp etmek bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi