İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bize saldıran YOK olur?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Dünde açılan şu konuda yorumumu yapmıştım ki bugün İRAN restini çekti.

http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/183419-iran-i-uc-ulke-birlikte-vuracak.html

İşte bu yorumu yapmıştım ve bugün İRAN israile ve diğer ülkelere restini çekti. Bize saldıran yok olur diye açıklama yaptı.

İşt bugün yapılan açıklamalardan bir kesiti sizinle paylaşayım.

UAEK’nun İran raporunun ardından İsrail Savunma?Bakanı Ehud Barak “İran’ın tesislerini 500 sivil kayıpla yok ederiz” dedi. İran ise “Bize saldıran yok olur” diye yanıt verdi

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
şu amerika ve israilin sonu gelse dünya büyük bir pislikten kurtulmuş olur

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Kesinlikle oyle. Adamlar kafasının estiği yere veya önemli gördüğü bir bölgeye, ülkeye ve tehlike arz eden bütün ülkelere elini kolunu sallayarak giriyorlar. Kimse de yeter bu kadar yaptığınız katliam demiyor.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Demiyor demeyelim.Bence diyemiyorum.Ama eminim biz göremesekte elbette onların sonu gelecek inşallah.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Tabiki diyemiyorlar ancak artık tüm dünya bunlardan sıkılmıştır diye düşünüyorum. Bir dünya kesinlikle bir kaç kişi ile yürütülmemelidir. Bu rahatlık verilipte istediklerini yaptırmakta çok mantıklı değil o manada söylemiştim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5