İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bizi dmoza almıyolarsa biz dmozları alırız:D

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizi dmoza almıyolarsa biz dmozları alırız:D evet baslıktada yazdığı gibi dmoza devam..

star-management.org

boşta

alan kişi hemen içerik atsın kayıtları silinmeden dil:sanırım:) almanca

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zombie, senin almamanin sebebi Almanca bilmemen mi? Yoksa baska bir sakatlik mi var?

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zombie, senin almamanin sebebi Almanca bilmemen mi?
almanca bilmemem + ilgilenemeyecek olmam bu aralar yoğunum biraz neden sordum merak ettim:)

başka bir sakatlık felan yok ne olabilirki:S:) ücretli olarak bi hizmetten yararlanıyorum bana dmoz almam gerektiği zaman zaten bulurum :)

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin almadığın pr li dmoz kayıtlılarıda versen ne güzel olurdu :)

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte Bu iyiydi :)

Birde Şu Bahsettiğin Paralı Site Neresi ?

Ve Ne Yararları Var ? ( Sakıncası Yoksa Tabii :) )
aldığı para verdiği hizmete değmez çünkü başka birinin görmüş olduğu benimde görmem gereken boştaki birçok prli domaini göremiyorum. yeni bir yer arayışındayım.
tavsiye etmediğim site:domainannounce.com

iyi bir yer bilen varsa paylaşırsa bende sevinirim. suanda bende herhangi bir dmoz site boşta görünmüyor. görünse ya alır ya buraya yazarım

bu site boştaki veya süresi dolmuş siteleri gösteriyor. prleri dmoz kayıtlı olup olmadıklar felan yazıyor. pr değerine göre arama yapabiliyorsunuz. ama tekrarlayayım tavsiye etmiyorum bu siteyi..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Teşekkürler.
Peki Ücreti Ne Kadar ?

Bir Site de Bende Var :)

Bakalım Hangisi Daha Dandik? Hangisi Daha Pahalı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5