İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bizi yine bize sikayet ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
bir arkadas yonetimi sikayet ettigi bir konu acti ve kilitlenince konu bende yazacaklarimi gonderemedim, ve cevabimi buradan yaziyorum..

Arkadaslar sabriniz kalmiyor pek ama bizde hicbirseyden memnun olmuyoruz farkindamisiniz

Misal bazi mod arkadaslar vardi bir suru kisiye ceza veriyor bir suru kisiyi banliyor diye dedik ki bunlar kendi dusuncesine gore hareket ediyor sunu yapiyor bunu ediyor ve bakin simdi durum ortada bir cok kisiyi mod'lugundan ettik. herkes kafasina gore rep veriyor bu ne bicim is dedik ve suanda rep iyinet'te artik yok. ve suanda demeye basladikki yaaa repler geri gelsin. ayni sekilde yerin dibine sokmaya calistigimiz mod'lar icinde simdi geri gelsin diyoruz ama iyinet yonetimi de bu isi yavas yavas ama gercekten cok faydali olacak isin olcusunu iyi ayarlayabilecek arkadaslari icimizde secmeye calisiyorlar. bu durumda onlara biraz daha yuklenmek insafsizlik olur. ama onlarda biraz daha acele edebilirler. yani hem yonetim hemde yonetilen gruba bu durumda dusenler var. biz sabirli oluruz, aksakliklari gormezden geliriz, yonetimde elini biraz daha cabuk tutmaya calisir ve sorun da kalmaz ortada.

Bu bir themaniac gorusudur. her goruse de saygim vardir.

Lutfen bu mevzuuda sakin olup, asiri tepkiler gostermeyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5