İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BJK - FB

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
2-1 FENERBAHÇE !
yine koydukkkkkkk :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
HAhahahahaha :D:D:D:D

Bende diyorum madagaskarda sokaklar neden SARIIIII LACİVERTTTTTT :D

Hay Allah yaaa

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bi galatasaray'lı olaraktan anadolu takımlarının şampiyon olmasına gönülden destekciyim. Hep 3-4 takım olucak deıl ya . Helal sivasa valla . Seneyede başka bi takım olsun valal ne bu hep Gs hep GS :D

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
fenerin kazanması gerçekten de iyi oldu :)

sivasspor inş şampiyon bu gidişle...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Fenerbahçe nin kazanmasıyla lig daha da heyecanlı hale geldi.
Keşke Gs ve Fb de şampiyonluk potasında olsaydı da dayanılmaz bir heyecan yaşasaydık.
Beşiktaşı yendik ama coşkulu bir sevinç yaşayamadık.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe Sivas'a seni şampiyon yapmak istiyorum dedi artık bu saatten sonrada geri çevirmesin.

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Fenerbahçe Sivas'a seni şampiyon yapmak istiyorum dedi artık bu saatten sonrada geri çevirmesin.

aynen öyle gerçekten de liderlik düşmesin diye derbiyi vermedi helal olsun fener'e sivasspor antepte puan alamadı ama napalım bu hafta alır :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İyi güzel hoş da, onca transfer yaptık, gelecek için beklenetilerimiz yüksekti. Ve şuan Bursaspor'la aynı puandayız. Averaj farkıyla biz 5. onlar 6. Onca heyecanın sebebi bu mu?..

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. O'nun büyüklüğü başka büyüklüktür işte, adı konamaz.

Ama şampiyonluk yarışında yokuz.

Umarım Türkiye Kupası'nı alırız da ufacık da olsa tebessüm oluşur taraftarın yüzünde. Ayrıca bu konunun altına şu 25 yıllık hasreti dile getirip amelece yorumlar, saçma sapan espriler yazacak bir üye yoktur sanırım bu forumda, en azından ben böyle düşünüyorum. İnşallah.

Fenerbahçeli olmak kalp gerektirir valla, diğer takımlarda ben bu heyecanı göremiyorum maalesef, kim ne derse desin.

Fenerbahçe yarıştan koptuğu için psikolojik olarak ben de Sivas'ın şampiyon olmasını istiyorum :)

Edit: Ve son olarak...

Gökhan Gönül şu an Türkiye'nin en iyi sağbekidir. O'nu izlemekten acayip zevk alıyorum. Umarım Avrupa'ya gidip kariyerini başarıyla sürdürür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5