Black Desert Online’nın Hikaye Videosu Çıktı!

ishaledenadam

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Ocak 2014
Mesajlar
494
Reaction score
0
Şu sıralar adından sıkça söz ettiren MMO oyunu Black Desert Online için hikaye videosu yayımlandı.

Black Desert‘da yer alan detayları şöyle bir inceleyelim;

1) Oyuncu evleri direk olarak haritaya işlenecek ve başka birisinin evini ziyaret etmek için yükleme ekranı görmeyeceksiniz. Haritada gördüğünüz eve girip inceleyebileceksiniz. Ayrıca evler çadırlardan kalelere kadar farklılık gösterebilecek.

2) Oyuncular bineklerinin üstünde savaşabilecek! Çevrede gördüğünüz bir hayvanı evcilleştirerek binek hayvanı haline getirebileceksiniz fakat onları beslemeniz ve bakmanız gerekecek. Ayrıca çantanıza koyamayacaksınız ve öldürülebilecekler.

3) Assassin’s Creed ve Prince of Persia‘daki parkur sistemi gibi oyunun dünyası ile etkileşime girip hoplayıp zıplayıp tırmanabileceksiniz.

4) Sizi şaşırtan ve oyunun dünyasını etkileyen bir hava durumu sistemi geliştirilmiş. Anlık hava değişimleri oyunun daha da gerçekçi olmasını sağlıyor. Hava durumunun etkisi bununla da bitmiyor. Oyuncunun üstünüzde giyili olan ekipmanınıza göre hava durumu sizi de etkiliyor. Örnek vermek gerekirse buz gibi soğuk bir haritada giydiğiniz kumaş giysilerden ötürü karakteriniz etkilenebiliyor.

5) Dinamik gece/gündüz sistemi sayesinde oynadığınız ortam günün saatine göre şekillenebiliyor. Gece olduğunda bazı NPC’ler evlerine dönebilir veya karşılaşacağınız yaratıklar geceleri daha değişik olabilir.

6) Aktif bir savaş sistemi sizin kendi başınıza hedef almanızı ve hızlı olmanızı gerektirecek.

Black Desert Online‘nın Avrupa ve Amerika için beklenenden daha erken geleceğini ise Daum Games CEO’su Sean Hong paylaştı. Black Desert Online, Avrupa ve Amerika için 2015 içerisinde hazır olacak.

Oyunun açık betasının ise 17 Aralık 2014 tarihinde başlayacağını hatırlatalım.

http://www.youtube.com/watch?v=UX25M9CjuSI

KAYNAK
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst