İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BlackBerry 8520 Curve Vodafoneden

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam kargoyu gönderirsin , kargo gelir kargocuya ödeme yapılır

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dostum , bu nasıl bir alışveriş ?

Kargo çok mu para sonucta en fazla 10 tl verilir yada 5 tl!

tamam ben sana kapora olarak 25 tl göndereyim? sonuçta 25 tl'de para degil mi? al onu ciddi olduğumu kanıtlamış olurum , gelince'de paranın kalanının tamamını kargocuya öderim ok?

bunuda kabul etmiyorsan d0larıcısın!

videolarim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dostum , bu nasıl bir alışveriş ?

Kargo çok mu para sonucta en fazla 10 tl verilir yada 5 tl!

tamam ben sana kapora olarak 25 tl göndereyim? sonuçta 25 tl'de para degil mi? al onu ciddi olduğumu kanıtlamış olurum , gelince'de paranın kalanının tamamını kargocuya öderim ok?

bunuda kabul etmiyorsan d0larıcısın!

Ne alaka hocam ben sana 290 satış yaptım diyorum sen daha 1 satış yapmışsın %67 olumlu traden var nasıl güvenip sana ürünü göndereyim ücretsiz olarak kargo ücretinde değilim.Güvenmiyorsan zaten ürünü almazsın,
Satışımız Devam Ediyor...

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
aynı telefondan kullanıyorum, çok kullanışlı bi telefon tavsiye ederim. alan arkadaş pişman olmaz, hayırlı satışlar

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
%67 ticaretim var evet , ama gir bi zahmet bi bak neden var?

acaba neden bana ticaret verdi?

Ayrıca ticaret önemli degil , sendede %1 var ticaret 1 kişiyle yapmışsın ben göremiyorum 260 satış 290 satış ? :)

hocam ben burada yetkılılere seslenıyorum bırının canı yanarsa bu adamın pesınden gıtmezsenız allh belanızı versın!

Bu sözümüde unutmayın ben bu adamdan kıllandım abi.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
istanbul içi elden teslim varmı? istanbuldaymıssın? yaparsın gel alıcam 0554 891 00 35!

videolarim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
%67 ticaretim var evet , ama gir bi zahmet bi bak neden var?

acaba neden bana ticaret verdi?

Ayrıca ticaret önemli degil , sendede %1 var ticaret 1 kişiyle yapmışsın ben göremiyorum 260 satış 290 satış ? :)

hocam ben burada yetkılılere seslenıyorum bırının canı yanarsa bu adamın pesınden gıtmezsenız allh belanızı versın!

Bu sözümüde unutmayın ben bu adamdan kıllandım abi.

Hocam ben buradaki trademde bahsetmedim zaten 290 adet tradem r10 üzerinde bulunmaktadır. Kimsenin hakkında gözümüz yok
bu arada telefon satılmıştır,konu kilitlenebilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5