chat ege.net

Blackberry Kullanıcıları Google Play'den Uygulama İndirebilecek

BarisErtas

Şen Üye
Katılım
17 Eki 2013
Mesajlar
92
Yaş
28
2013 yılına yeni işletim sistemi ve Z10-Q10 adlı iki iddialı telefonla giriş yapan BlackBerry satışlar noktasında tam bir hayal kırıklığı yaşadı ve eski parlak günlerini mumla arar oldu.

2013 yılına yeni işletim sistemi ve Z10-Q10 adlı iki iddialı telefonla giriş yapan BlackBerry satışlar noktasında tam bir hayal kırıklığı yaşadı ve eski parlak günlerini mumla arar oldu. Şu an için satışı gündemde olan BlackBerry, işletim sisteminde radikal bir değişime gitmeden ya da üst düzey bütçe dostu bir telefon duyurusu gerçekleştirmeden, BlackBerry markalı telefonlara ilgiyi artırmak için oldukça önemli bir hamleyi gerçekleştirmek üzere.CrackBerry forumunda yayınlanan bazı görseller BlackBerry'nin 10.2.1 sürümünde Google Play Store uygulamasına yer vereceğini ortaya çıkardı. Yeni yılla birlikte yayınlanması beklenen yeni sürümde BlackBerry kullanıcıları Google Play Store'da yer alan yüz binlerce uygulamadan faydalanacak. Oldukça heyecan verici olan gelişmenin kısa süre içerisinde resmi kaynaklarca da doğrulanması bekleniyor.BlackBerry'nin yeni işletim sistemine uyumlu uygulama geliştirmek için aylar öncesinde Google'dan yardım temin ettiğini hatırlatalım.

Kaynak & Daha Fazlası İçin : PolyoKurnaz / Web'in Kurnazı
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst