İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blinko reklamları ve güncel az kazandıran reklamlar hakkında

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar daha önce de bu konu gündeme gelmişti, acaba Blinko reklamları engelleme yolunu bulabilen varmı? var olupta payalaşabilecek olan?, Bu arada güncel adsense az kazandıranlar listesi de paylasabilecek olan arkadaşlar varsa ve paylaşılabilinirse sevinirim. İyi çalışmalar.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
youmobile-tr.com
blinko-tr.com
blinko.com.tr

bunları filtrelersen kurtulursun dostum ;)

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nefret ediyorum blinkodan.

Kim ne dersin, belki etik değil ama gördüğüm her yerde bilerek tıklıyorum reklamlara. Hem de her sitede. Öyle insanların telefonu alıp alıp onları sömürmek, akşamdan sabaha kontörlerini sıfırlamak ne kadar etikse benim de yaptığım o kadar etik. Vicdanen hiç de rahatsız değilim. Gördüğüm her yerde tıklamaya devam edeceğim...

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence gördüğünüz yerde tıklayın. Sevaba girersiniz. Günde ayrı sitelerde 10 reklama tıklıyorum.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Telefon reklamlarını her görülen yerde tıklanması en iyisi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5