İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Açmak Mantıklımı ?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Uzun zamandır kafama takılan bir soru.

Yazarkafe , bumerang gibi şeyler dikkatimi çekiyor.Blog açmak mantıklımı ?

Yoksa forumum var oturiyimmi oturduğum yerde ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Forum siteleri öldü artık yeni gözde blog siteleri.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benimde yillardir forumum var ama ana sayfaya blog attim. Iyi bir ekibin varsa forumlar devam et icerigi zenginlestirin derim ben , egerki yoksa ve benim gibi tek basina isen , ozaman forum isi zor gelir blog ile devam et derim. Blogun nasil olmasi gerektiginede sen karar vermelisin.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda bahsedilen wp ile blog açmak mı yoksa blogger ile basit bir blog açmakmı

kiesto_afri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burda ne iş yapican o çok önemli flim oyun gibi şeyler paylaşicaksan o alanda forum iyi güncel şeyleri ele alicaksan tavsiyem o zaman blog olur

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
burda bahsedilen wp ile blog açmak mı yoksa blogger ile basit bir blog açmakmı

Ne fark var ki? İster wp+host blog yap, ister blogger. Oda blog, diğeride blog.

Fakat ikisi için farklı tavsiyeleriniz varsa dinlemeye hazırım üstadım.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Blog ve Wordpress Önerimdir Bende Eski Bir Forumcuyum Forum İşi Bazı Siteler Haricinde Bitiyor Gibi, Forum Yapacaksan Arakdasların Dediği Gibi Ekibin Olmalı Paylasımcı Üyelerin Olmalı, Ekibin ve Paylasımcı Üyelerin Olmazsa Forum Tek Başına Çoook Zor, Mesela Benim Forum Sitemde, 3 Moderatör Vardı 4-5 Tanede Paylasım Yapan Üye Vardı Ama, Gerek Moderatörler Olsun Gerek Üyeler Olsun, Keyifleri Geldiğinde Paylasım Yapıyorlardı Genel Olarak Tek Kalıyordum ve Forumda Tek Başıma Nereye Kadar Dedim ve Wordpress e Geçtim, Şimdi Wordpress de Ben ve 2 Editör Arkadasım Var, Onlar Paylasım Yapmasalarda Wordpresse Tek Basıma Bile Yetişebiliyorum Forum İşi Sakat İş

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ücretsiz takılmak isteyenler için Blogger 'da genellikle bir çok isim önceden alınmış oluyor. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. WordPress.com içinde fazla bir değişiklik olduğunu söyleyemem. Diğer tanınmamış ve kaliteden yoksun siteler ise spam ve çalınma riskine karşın professionaller tarafından tercih edilmez. Fakat WordPress tabanlı, ücretsiz ve akılda kalıcı olmasından dolayı Blog.com 'u öneririm. Tabiki sadece iyi bir alternatif olması açısından. Ayrıca, bazı yaptığım sorgularda, güzel isimler daha alınmamış gözüküyor.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu website işlerine yeni başlayanlar konu ne olursa olsun bloggerla başlamalı.
Çünkü hem ücretsiz hemde adsense vb konuları deneme şansın var. (Bakınız ben :p)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güzel yazılar yazabiliyorsan neden olmasın.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Amatörsen bloggerle başlayıp ; kendinizi geliştirip wp'ye geçin.

Aynen dediğiniz gibi yaptım üstadım, bloggerla başladım ve son 1.5 aydır kendi wp sitemdeyim. Profesyonel görünüm ve seo farkı var. Fakat özgün bir blogger ilede pek ala hit ve kazanç elde etmek mümkün. Blogcu.com reklamlı ama daha etkili seo konusunda, hatta çoğu wp sitelerden bile daha iyi. Wp siteden kopyala yapıştır yapsam bile üst sırada çıkıyorum blogcu ile, tabi wp sitedeki seo yetersiz de olabilir, fakat gerçekten blogcu da iyi seo var :)

Bu website işlerine yeni başlayanlar konu ne olursa olsun bloggerla başlamalı.
Çünkü hem ücretsiz hemde adsense vb konuları deneme şansın var. (Bakınız ben :p)

PTC de para var ama riskde çok, çok emek istiyor. Harcadığın zamana değmediğine kanaat getirdiğim için scamptc.blogcu.com adresiyle ilgilenmeyi bıraktım. Eskiden günde 200 tekili vardı en az. 2-3 aydır ilgilenmiyorum hala günde 40-50 tekil hiti var. Bütün ptc hesaplarında 40-50 ref üyem var, fakat onlarıda bıraktım.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Arkadaşlar aslında düşüncem şu.Benim forum sitem gayet tıkırında işliyor.Ancak bumerang , yazarcafe falan onlardan faydalanırsam iyi hit yakalayacağımı düşünüyorum.

Güzel yazılar yazabiliyorsan neden olmasın.

Güzel yazı yazabiliyorum.Beğenenler oluyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar aslında düşüncem şu.Benim forum sitem gayet tıkırında işliyor.Ancak bumerang , yazarcafe falan onlardan faydalanırsam iyi hit yakalayacağımı düşünüyorum.

Güzel yazı yazabiliyorum.Beğenenler oluyor.

Örnek verebilir misin? Belki ona göre daha iyi önerilerde bulunabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5