İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blog.iyinet.com

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İyinet vbulletin 4.x e gecebilir zaten vbulletin üzerinde blog oldugu için hem forum gölgede kalmayacaktır hemde forum ikisi aynı yerde birbiriyle ilişkili durumda olacaktır benim görüşüm vbulletin 4.x e geçip forum + blog denenebilir

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yada ayrı vb blog paketi forumla aynı dizine yüklenip kurulabilir. Fiyatı ile ilgili bilgim yok ama.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Güzel fikir , bu fikir hayata geçerse çok faydalı olacağından eminim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben blog ile forumun çakışacağı kanısındayım sanki.
Foruma gelebilecek kullanıcıları kesmez mi ?

X

Xman

Misafir
Vbulletine entegre bir blog kurulabilirse, aksine foruma katkı sağlar, kullanıcı adları vs. bunlar entegre olursa kopma olmayacaktır..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
gereksiz bir öneri olmuş bence , forum aktifliği olabildiğince düşer , ayrıca piyasada yerine oturmuş bir webmaster blog siteleri hakim.

T

trgy

Misafir
Anasayfa için yapılabilir. Ben de kurulmasından yanaydım hala da yanayım ama yazıların belli bir kritere göre yazılması gerçekten düzgün Türkçe'ye sahip kişiler tarafından yazılmasından yanayım.

Örnek vereceğim bloglar bu yazım tarzına uyuyor.

http://www.seozeo.com/
http://www.arslania.com/

Bu tarz yazı yazanları bulursak olabilir ama 2-3 paragraf yazıp detaylara inmezsek o iş olmaz. :)

X

Xman

Misafir
Detaylı yazacak 3 üye hazır şu an, bu sayı artacaktır eminim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Üyeyi yazmaya teşvik edecek bir sistem olmalı.
Mesela kredi sistemi.
İnsanlar makale yazarak kredi kazanabilirler ve bu kredileri yine iyinet bünyesinde harcayabilirler. (Script alma, template alma, link verme vb. ticari kanallar)
Veya belli bir krediye ulaşınca bunu paraya dönüştürebilirler.
Üyeler 20 TL kazanacaklar diye saçma sapan yöntemlere başvuracaklarına, hem Türkçe'yi öğrenirler, hem de foruma katkıları olur, hem de 3-5 gelirleri olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5