İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"BLOG MİLYONER" KULLANAN VARMI ? ACİL CEVAP !!!

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugün fark ettiğim "BLOG MİLYONER" tekniği diye bir kitap var. Ama pek incelemedim, ne işe yarıyor benimde blog'um var eğer bilen kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Ona göre alıcam bu tip kitaplarda ufak tefek bilgiler bile işe yarıyor. İşimi görür belki :peh:
SİTE ADRESİ BURADA :eek:ha:

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşım sen neden bahsediyorsun reklam yapıcak olsam adam akıllı resimler koyardım altınada imzamı cakardım olur biterdi ulan herkez baltacı olmuş yaa

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bende o yüzden ilginç bir reklam yöntemi dedim ya zaten,bu arada lafını bil.Sen burda herhangi bir şey satmaya mı çalışıyosun ki konunu baltalayayım? Tebriğimi de geri alıyorum,

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer dediğin gibiyse kusura bakma burda bircok kişi gereksiz yere konuları baltalıyor. Bende öyle sandım. Amacım, varsa kullanan bu sitedeki kitabı yorumunu düşüncesi öğrenmek di.

gunduzbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugün fark ettiğim "BLOG MİLYONER" tekniği diye bir kitap var. Ama pek incelemedim, ne işe yarıyor benimde blog'um var eğer bilen kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Ona göre alıcam bu tip kitaplarda ufak tefek bilgiler bile işe yarıyor. İşimi görür belki :peh:

Eğer dediğin gibiyse kusura bakma burda bircok kişi gereksiz yere konuları baltalıyor. Bende öyle sandım. Amacım, varsa kullanan bu sitedeki kitabı yorumunu düşüncesi öğrenmek di.

terbiyesizlik yapma zeytinyağı!
xticarette satış ortağısın ve belki birileri satın alır diyerek böyle bir sahtekarlık yapmışsın. ama unuttuğun birşey var, burası webmaster forumu İYİNET

burdaki iyi insanları kötü niyetlerine karıştırma, go fuck your self derdim ama demeyeceğim.
Değerli mod ve forumdaşlar lütfen kusura bakmayın, affınıza sığındım.

Ayrıca madem niyetin müşteri yorumlarını öğrenmek aff. linkini neden koyuyorsun ve neden insanları "alacağım ama nasıldır" filan diye kandırıyorsun?

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Direk linkini Koyabilirsiniz...Buraya tıklayın gibi...
Para kazanmak için başka teknikler bul evlat ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5